Володимир Єшкілев. "Побачити Алькор"

Останнє поновлення: П'ятниця, 18 листопада, 2011 p., 16:20 GMT 18:20 за Києвом

Володимир Єшкілев. "Побачити Алькор". Харків, 2011, видавництво "Фоліо".

Книжкова премія ВВС Україна "Книга року ВВС-2011" представляє кожну з 32 книжок Довгого списку (претендентів на звання Книги року): обкладинка, сторінка тексту та короткий відгук одного чи кількох експертів.

Лауреата премії "Книга року ВВС-2011" буде названо в грудні.

Також у грудні журі премії визначить переможця конкурсу читацьких рецензій Клацнути "Читач року".

Клацнути Тут - сторінка Книги року ВВС- 2011

Світлана Пиркало, член журі, представляє роман Володимира Єшкілева "Побачити Алькор"

Перша сторінка

"«Побачити Алькор» Володимира Єшкілева – це містичний детектив, у якому автор намагається пройти стежками Дена Брауна: його герої розслідують загадки масонського храму, тут фігурує загадковий Opus Dei, детективи, журналісти й сатаністи вплітаються в розповідь разом із малолітками, цвинтарями, бандитами.

Як і часто в творах Єшкілева та представників його літературного покоління, герої багато думають про секс у різних виявах, алкогольні напої і марки машин та одягу.

Вони говорять сумішшю літературної української мови та російського тюремного жаргону, часом переходячи на суржик, і цитують усіх мислителів, від Сходу до Заходу.

Книга розрахована на тих, хто цікавиться езотерикою і хоче зануритися в окремий світ, де важливо знати деталі життя та історії релігійних орденів, де жриці та адептки охоче злягаються з жерцями та «вчителями», щоб через них прийшла у світ «сила». Очевидно, що магія та еротика дуже цікавлять автора, який також є літературознавцем і одним із представників так званої «Івано-Франківської школи» сучасної української літератури".

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS