Іван Андрусяк. "Вісім днів із життя Бурундука"

Останнє поновлення: П'ятниця, 26 жовтня, 2012 p., 15:08 GMT 18:08 за Києвом
Андрусяк

Книжкова премія ВВС Україна Клацнути Книга року ВВС-2012 представляє кожну з книжок "довгого списку" (претендентів на звання Книги року).

Видавництво "Грані-Т" презентує книгу Івана Андрусяка "Вісім днів із життя Бурундука":

Кому ж не хочеться бути героєм класу, а може, й усієї школи?! Краще від інших стрибати через козла і лазити по канату, забивати хвацькі голи й не боятися навіть директора… Тоді хлопці завжди братимуть тебе в команду, а головне – ніхто з тебе не насміхатиметься й не називатиме образливим прізвиськом. А може, навіть ота задерихвістка з паралельного класу – кісочки-бантики-сюсі-пусі – зверне на тебе увагу…

Але на що ти готовий для того, щоб усього цього домогтися?!

Нова повість одного з найулюбленіших письменників української дітвори Івана Андрусяка – це сповнена іскрометного гумору і тонкого розуміння дитячої психології історія про реальні проблеми, які хвилюють сучасних школярів.

Анотація надана видавництвом.

Книга "Вісім днів із життя Бурундука" потрапила до " Клацнути довгого списку" премії Дитяча Книга року ВВС-2012. Всього до нього увійшли вісім книжок.

Номінацію "Дитяча Книга року BВС" було вперше оголошено цього року.

Премія Книга року ВВС-2012 проходить у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS