Михайло Бриних. "Хрустальна свиноферма"

Останнє поновлення: П'ятниця, 26 жовтня, 2012 p., 15:11 GMT 18:11 за Києвом
Михайло Бриних. "Хрустальна свиноферма"

Книжкова премія ВВС Україна Клацнути Книга року ВВС-2012 представляє кожну з книжок "довгого списку" (претендентів на звання Книги року).

Видавництво "Грані-Т" презентує книгу Михайла Бриниха "Хрустальна свиноферма":

"Када ще наш дивний світ теліпався на жалюгідній соплі над прірвою гріха, прийшов до Бога князь порока, шоб позмагацця в шахматному мастірстві. Путьом обмана, хітрості та наглих фальсифікацій діавол виіграв партію, а разом з нею — кантроль над судьбами люцтва. Відтоді, протягом століть, триває безкінечний матч-реванш між силами добра і тим, шо дурно пахне.

Й ось типер настало врем’я, када за будуще планети має сражатись скромний мальчік Міша та його тренер доктор Падлюччо — алхімік, екзегет, магістр шахматної мислі та полупроводнік Божої волі. Тіки ніхто не знає, када і як це має статись. Єдине, шо ізвєсно точно: час ігри настав…"

"Хрустальна свиноферма" — продовження роману Михайла Бриниха "Шахмати для дибілів", який мав шалений успіх у читачів і здобув нагороди конкурсів "Книга року BBC" та "Коронація слова". Це експериментальна проза, писана густим соковитим… суржиком — а отже, книжка не для всіх, а лише для тих, хто має почуття гумору.

Анотація надана видавництвом.

Книга "Хрустальна свиноферма" потрапила до " Клацнути довгого списку" премії Книга року ВВС-2012. Усього до нього увійшли 20 книжок.

Премія Книга року ВВС-2012 проходить у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS