Юрій Винничук. "Танго смерті"

Останнє поновлення: П'ятниця, 26 жовтня, 2012 p., 15:06 GMT 18:06 за Києвом
"Танго смерті"

Книжкова премія ВВС Україна Клацнути Книга року ВВС-2012 представляє кожну з книжок "довгого списку" (претендентів на звання Книги року).

Видавництво "Фоліо" презентує книгу Юрія Винничука "Танго смерті":

Юрій Винничук (нар. 1952 р.) – відомий український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. У видавництві "Фоліо" 2012 року вийшло друком його роман російською "Весенние игры в осенних садах".

Події у новому романі Юрія Винничука "Танго смерті" розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів – українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром, - переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби.

Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншим героями. І не лише у Львові, але й у Туреччині. Про те, яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

Анотація надана видавництвом.

Книга "Танго смерті" потрапила до Клацнути "довгого списку" премії Книга року ВВС-2012. Усього до нього увійшли 20 книжок.

Премія Книга року ВВС-2012 проходить у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS