Принц Гаррі повернувся з Афганістану і сказав, що вбивав талібів

Останнє поновлення: Вівторок, 22 січня, 2013 p., 13:03 GMT 15:03 за Києвом
Принц Гаррі

Онук королеви Єлизавети II служив пілотом бойового вертольоту в провінції Гільменд

Британський принц Гаррі розповів, що під час служби другим пілотом бойового гелікоптера "Апач" у Афганістані він стріляв у бойовиків руху Талібан.

Принц, який є третім у черзі на успадкування британського престолу, щойно закінчив свою чотиримісячну службу і розповів, чим там займався і чи вбивав когось.

"Так, як і інші - відповів принц на це запитання. - Якщо хтось намагається зробити погані речі нашим хлопцям, ми виводимо його з гри".

"Ми стріляємо, коли ми повинні це робити, коли потрібно забрати життя, щоб врятувати життя", - сказав Гаррі.

Принц виїхав з Афганістану в понеділок. Журналістам дозволили взяти у нього інтерв'ю, але за умови, що його не транслюватимуть, доки він не покине країну.

Право на приватність

У своєму інтерв'ю принц Гаррі також прокоментував випадок з фотографіями із готелю у Лас-Вегасі, на яких він фігурує голим і які були опубліковані незадовго до його відправки в Афганістан.

"Я підвів свою сім'ю", - сказав він, але додав, що то був "ймовірно, класичний приклад того, що у мені занадто багато від армії, і недостатньо від принца".

"Ми стріляємо, коли ми повинні це робити, коли потрібно забрати життя, щоб врятувати життя"

Принц Гаррі

"Та, врешті-решт, я перебував на приватній території, і до певної міри мав право розраховувати на приватне життя", - зазначив Гаррі.

Він також висловив підтримку своєму старшому братові, принцу Вільяму, який служить пілотом рятувального гелікоптера королівських ВПС.

За словами Гаррі, він "ніяк не дочекається, коли стане дядьком".

Принц висловив сподівання, що дружина Вільяма, герцогиня Кембриджська Кейт, яка очікує первістка, зможе розраховувати на приватність під час вагітності.

"Я думаю, що це дуже несправедливо, що вони були змушені оприлюднити це тоді, коли вони це зробили" - сказав Гаррі.

Королівська родина Клацнути підтвердила, що Кейт чекає дитину, коли герцогиня на ранньому терміні вагітності потрапила до лікарні із сильним токсикозом.

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS