Новим Доктором Хто стане Пітер Капальді

Пітер Капальді

Пітера Капальді обрали 12-им актором, який зіграє головну роль у серіалі ВВС "Доктор Хто".

Актор, якому 55 років – у цьому ж віці Вільям Гартнелл став першим Володарем Часу 1963 року – відомий багатьма ролями в кіно і на телебаченні.

Пан Капальді, який походить з Глазго, стане першим "оскароносцем", що зіграє цю роль. У 1994 році Кіноакадемія відзначила короткометражний фільм "Це чудове життя Франца Кафки", режисером якого був Пітер Капальді.

У Британії актор прославився завдяки ролі Малкольма Такера в серіалі ВВС "Гущавина подій", за яку 2010 року він отримав нагороду BAFTA.

Пітер Капальді навчався у Школі мистецтв у Глазго, і саме під час навчання 1983 року зіграв у драмі Білла Форсайта "Місцевий герой" за участю Берта Ланкастера.

Пітер Капальді також був автором сценарію кількох телевізійних фільмів, включно з документальною стрічкою про 500 років шотландського портретного живопису, що транслювалась на ВВС Four.

Роль Володаря Часу стала втілення мрії актора, який все життя був палким прихильником серіалу "Доктор Хто".

Ще 1973 року, коли пан Капальді був підлітком, він написав листа у часопис Radio Times з подякою за спеціальний випуск, присвячений святкуванню десятої річниці серіалу.

Кастинг на роль в серіалі "Доктор Хто" прийшовся на завершення напруженого року для актора, протягом якого він з’явився на великому екрані у фільмі "Війна світів Z" та в серіалі ВВС "Година", за роль в якому його також номінували на премію BAFTA.

Зараз Пітер Капальді бере участь у зйомках серіалу BBC One "Мушкетери", в якому він грає роль кардинала Рішельє. Актор також з’явиться у заснованому на реальних подіях фільмі "П’ята влада", де зіграє редактора Guardian Алана Расбріджера, та у фентезійній стрічці "Малефісент" за участю Анджеліни Джолі.

Новини на цю ж тему