Гаррісон Форд замінить Брюса Вілліса у "Нестримних-3"

"Нестримні"
Image caption На відміну від Брюса Вілліса, Сильвестр Сталлоне та Арнольд Шварценеггер зіграють у третій частині "Нестримних"

Актор Гаррісон Форд приєднався до акторського складу бойовика "Нестримні-3", заповнивши вакансію, що звільнилася після того, як пішов Брюс Вілліс.

"Вілліс пішов… Гаррісон Форд прийшов!!!! Чудова новина!!!!! Я роками чекав на це!!!!" – написав у Twitter зірка "Нестримних" Сильвестр Сталлоне.

Наразі невідомо, яку роль віддадуть Фордові у третій частині фільму.

Після оприлюднення звістки про заміну d акторському складі картини, Сталлоне продовжив критикувати Вілліса, назвавши його "жадібним та лінивим". "Чудова формула для кар’єрного провалу", – додав Сталлоне.

Вілліс не відповів на ці закиди, а речник Сталлоне підтвердив, що йшлося у них саме про зірку саги "Міцний горішок".

Після свого виходу на екрани у серпні 2010 року "Нестримні" очолили рейтинг найпопулярніших фільмів американського кінопрокату. Сіквел бойовика повторив цей подвиг за два роки.

Сумарні касові збори цих двох фільмів у всьому світі склали майже 575 млн доларів.

"Нестримні-3" мають вийти на екрани у серпні 2014 року. У фільмі, зокрема, зніматимуться Джейсон Стетхем, Ніколас Кейдж та Джекі Чан.

Згодом 67-річний Сталлоне протистоятиме іншому учаснику акторського ансамблю "Нестримних", Арнольдові Шварценеггеру, у драмі "План втечі".

Новини на цю ж тему