Врадіївська справа: підозрюваним висунули звинувачення

Ірина Крашкова
Image caption Ірина Крашкова була на попередньому засіданні суду 26 вересня

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області розпочав 8 жовтня розгляд по суті справи про резонансне зґвалтування Ірини Крашкової.

Прокурор зачитала обвинувальний акт: двом головним підозрюваним висунуто вісім та шість різних пунктів звинувачень.

Засідання є виїзним і відбувається у Миколаєві в будівлі обласного апеляційного суду. На ньому присутня сама Ірина Крашкова, яка раніше погодилася із тим, щоб процес був відкритим.

Усього по справі проходять чотири особи: колишній лейтенант міліції Дмитро Поліщук, колишній капітан міліції Євген Дрижак, водій таксі Сергій Рябиненко та колишній заступник керівника Врадіївського райвідділу міліції Михайло Кудринський.

Зґвалтування, розбій, наркотики...

Засідання розпочалося з того, що прокурор Наталя Висоцька зачитала обвинувальний акт та дала характеристику звинуваченим, повідомляє кореспондент BBC з Миколаєва.

Image caption Ірина Крашкова після побиття

Поліщука, Дрижака та Рябиненка звинувачують у розбої, замаху на вбивство, а Михайла Кудринського - у перевищенні влади та службових повноважень.

Крім того, проти Євгена Дрижака висунуто п'ять інших пунктів звинувачень, зокрема зґвалтування, перевищення влади та приховування тяжкого злочину.

Зачитуючи характеристику звинуваченим, прокурор повідомила, що Євген Дрижак зберігав дома канабіс та службові документи, частина яких навіть не була зареєстрована в відділку міліції.

Дмитра Поліщука також звинувачують у зґвалтуванні та зловживанні владою. Як передає наш кореспондент, останнє звинувачення стосується незаконного зберігання мисливської рушниці.

Жоден із міліціонерів не визнає себе винним по пунктах, що стосуються Ірини Крашкової.

Дмитро Поліщук визнав лише незаконне зберігання зброї.

Після зачитування обвинувального акту суд приступив до серії допитів за закритими дверима.

Наприкінці травня в містечку Врадіївка Миколаївської області було жорстоко побито й зґвалтувано 29-річну Ірину Крашкову.

У скоєнні злочину підозрювали співробітників місцевої міліції. Капітан Євген Дрижак уник затримання, тому 1 липня місцеві жителі намагалися штурмом захопити райвідділ міліції, вимагаючи арешту міліціонера. 2 липня Дрижак був затриманий.

Новини на цю ж тему