У принца Джорджа буде семеро хрещених батьків

принц Джордж Копирайт изображения AP
Image caption Принца Джорджа охрестять водою з Йордана

У Британії оголосили імена сімох хрещених батьків тримісячного тримісячного принца Джорджа - сина герцога і герцогині Кембриджських, хрестини якого відбудуться 23 жовтня.

Це Олівер Бейкер, Емілія Жардін-Патерсон, Ерл Гросвенор, Джеммі Лоутер-Пінкертон, Джулія Семюель, Вільям ван Катсем та Зара Тіндалл.

Церемонію має провести архієпископ Кентерберійський в каплиці королівського Сент-Джеймського палацу.

Зара Тіндалл, дружина колишнього регбіста Майка Тіндалла, який виступав за національну збірну Англії, є кузиною принца Вільяма.

Вона - найстарша онука британської королеви Єлизавети II та герцога Единбурзького Філіпа, відома британська вершниця, що спеціалізується на змаганнях з триборства.

Пані Жардін-Патерсон вчилася разом з герцогинею Кембриджською у коледжі.

Пан ван Катсем є другом дитинства принца Вільяма, а Олівер Бейкер разом з герцогом та герцогинею вчився у Сент-Ендрюському університеті.

Джеммі Лоутер-Пінкертон з 2005 по 2012 працював приватним секретарем герцога та герцогині, а також принца Генрі. Він досі є їхнім головним особистим секретарем.

Джулія Семюель була близькою подругою матері принца Вільяма принцеси Діани. Вона заснувала доброчинний фонд, який підтримує герцог Кембриджський.

Ерл Гросвенор є сином герцога Вестмінстерського.

Церемонія хрещення

На церемонії хрещення будуть присутні королева Єлизавета II та її чоловік принц Філіп, а також найближчі родичі й друзі молодої сім'ї.

Біля палацу в центрі Лондона вже почала збиратися юрба зацікавлених.

Але після шаленого інтересу, який викликало народження принца, хрестини, як виглядає, супроводжуватиме спокійніша атмосфера.

Малюка хреститимуть водою, яку спеціально привезли з Йордану.

За традицією, церемонія мала б відбуватися в Музичній кімнаті Букінгемського палацу. Але герцог і герцогиня Кембриджські вирішили інакше і обрали Королівську каплицю Сент-Джеймського палацу.

Саме там герцогиня Кембриджська пройшла обряд конфірмації в англіканській церкві перед своїм весіллям. Саме тут кілька днів перед похороном стояла домовина матері принца Вільяма, принцеси Діани.

Список гостей, запрошених на хрестини принца Джорджа, - невеликий, і доступ для ЗМІ також дуже обмежений.