Facebook може запровадити нову кнопку "Співчуваю"

Копирайт изображения Getty

Соціальна мережа Facebook розробила кнопку Sympathize ("Співчуваю") на додаток до функції Like ("Мені подобаєтсья").

Якщо користувач у своєму статусі для ілюстрації свого настрою використовує сумний смайлик, то кнопка "Мені подобаєтсья" зміниться на "Співчуваю".

За словами інженера Facebook, кнопку створили для одного із внутрішніх проектів. Він зазначив, що поки що вони не планують запускати цю функцію в мережі.

Компанія проводила "день вивчення співчуттів", коли простим користувачам та дослідникам запропонували "покращувати уявлення компанії про те, що рухає співчуттями, і які його переваги".

Під час діалогу представників Facebook з аудиторією один із присутніх поцікавився, чи не думало керівництво про запровадження альтернативи кнопці "Мені подобається", у випадку, коли вона недоречна, наприклад, коли користувач повідомляє про смерть своїх батьків.

Запроваджувати функцію рано

Програмний інженер компанії Ден Муріелло відповів, що один із його колег якийсь час працював над проектом для запровадження кнопки "Співчуваю".

Її не можна використовувати для оцінки кожної публікації, але якщо користувач до своєї публікації додає відповідну емоцію зі списку (наприкла, "мені сумно"), то замість "Мені подобається" з'являється "Співчуваю".

Багатьом ця ідея сподобалася, але ми вирішили, що поки що ще рано запроваджувати цю функцію", - сказав він.

У Facebook регулярно проходять зустрічі розробників програмного забезпечення компанії, які називаються хакатонами (hackathon), коли спеціалісти разом працюють над вирішенням певної проблеми.

Функції Facebook – чат та "запропонувати друзів" - з'явилися після подібних заходів.