Китаянка рекламує себе на білбордах у пошуках чоловіка

Копирайт изображения Huang Lijuan Weibo
Image caption "У мене є будинок, машина та заощадження ... шукаю свого Єдиного і щасливого 2014", - йдеться в оголошенні

Мешканка міста Ченгду, що в центральному Китаї, вивісила своє фото на білбордах, аби знайти собі чоловіка.

Як пише тайванська газета "Want China Times", 28-річна Хуан Ліюан вирішила прорекламувати себе на білбордах по всьому місту через те, що її родина довгий час тисне на неї через одруження.

На плакатах пані Ліюан зображена у весільній сукні верхи на коні, і напис: "У мене є будинок, машина та заощадження ... шукаю свого Єдиного і щасливого 2014".

В інтерв'ю газеті жінка каже, що її потенційний партнер має бути "охайним, позитивним, відповідальним, піклуватися про батьків, а от гарна зовнішність - не така важлива".

Повідомляють, що вартість такої реклами складає близько мільйона юаней в день (близько 165 000 доларів), але цю послугу панні Хуанг запропонували безкоштовно.

Її роботодавець із місцевої агенції нерухомості розмістив рекламу на своїх рекламних площинах, які передчасно звільнилися.

Деякі користувачі соціальних мереж сумніваються у справжньості такої "весільної" реклами і підозрюють, що це може бути маркетинговим ходом.

Така рекламна кампанія видається особливо дивною, тому що у Китаї не жінкам, а чоловікам важко знайти собі партнера. Через те, що батьки надають перевагу хлопчикам, а також через політику однієї дитини, яка діяла в країні донедавна, в країні утворився гендерний дисбаланс, який з часом посилюється.