Керівник Instagram захищає заборону знімків топлес

Копирайт изображения AP

Виконавчий директор популярного фотосервісу Instagram Кевін Сістром відповів на критику деяких користувачів у зв'язку з нещодавнім рішенням керівництва компанії заборонити публікацію знімків в оголеному вигляді.

"Слід сформувати деякі загальні правила, щоб ресурсом міг користуватися кожен, і старі й малі. Для нас важливо, щоб Instagram був безпечним місцем для всіх, незалежно знаменитість ти чи ні. Ми повинні бути впевнені в тому, що і дорослі, і підлітки мають однаковий доступ до фотографій, а тому контент повинен підходити всім групам" , - сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі виконавчий директор Instagram Кевін Сістром.

Після прийняття рішення багато користувачів Instagram на знак протесту стали фотографуватися топлес і викладати знімки в Twitter.

Дочка Брюса Вїлліса Скаут продемонструвала незгоду з новими правилами фотосервісу, пройшовшись топлес вулицями Нью-Йорка, і розмістила фотозвіт зі своєї протестної акції в Twitter.

Дотримання правил

Співачка Ріанна, у якої 13 млн фоловерів в Instagram, закрила свій аккаунт після того, як фотосервіс видалив кілька її фотографій в оголеному вигляді.

Популярність Instagram зростає, а разом з нею посилюється і увага до того, які фотографії публікуються в цій соціальній мережі.

Раніше компанії довелося заблокувати пошук за певними словами, за допомогою якого деякі користувачі шукали наркотики через Instagram.

Пан Сістром зізнався, що змушувати користувачів дотримуватися встановлених правил стає дедалі складніше. Але здавати свої позиції Instagram не збирається.

"У нас є різні команди, які займаються перевіркою контенту і прослуховуванням коментарів нашого співтовариства, щоб упевнитися, що на сайт потрапляє тільки дозволений правилами матеріал", - сказав Кевін Сістром.

Союз Instagram і Facebook

Facebook купив Instagram в 2012 році за мільярд доларів. За словами пана Сістрома, рішення про продаж компанії було легким. " Нескінченно багато прикладів того, як Facebook допоміг нам розвиватися і рости далі" , - підкреслює він.

Кевін Сістром називає партнерство із засновником Facebook Марком Цукербергом чудовим. "Ми обоє з величезною повагою ставимося до тих багатьох людей, які користуються нашим продуктом, щоб кожен день змінювати світ", - сказав він.

"Чудово, коли два бізнесмени працюють разом, тому що вони можуть ділитися досвідом і підштовхувати один одного до нових звершень" , - продовжує пан Сістром.

Instagram почав публікувати рекламу на своєму сервісі, правда, на разі її видно тільки окремим користувачам в США. Але компанія планує незабаром зробити рекламу видимою для всіх користувачів.

"Ми хочемо, щоб люди отримували задоволення від того, що вони бачать, тому ми розміщуємо рекламу тільки високої якості", - говорить виконавчий директор Instagram.

Випускник Стенфорда, 30-річний Кевін Сістром не приховує, що іноді він ностальгує за старими добрими часами, коли його компанія була маленьким стартапом.

"Звичайно, це чудово - бути маленькою компанією, але це означає, що у тебе купа безсонних ночей, немає вихідних, тобі весь час доводиться працювати, щоб всі користувачі були задоволені сервісом", - розповідає пан Сістром.

"Мені набагато більше подобається наш теперішній статус і те, як розвиваємося. При цьому у мене є час на сім'ю , і це чудово", - вважає він.