ЦРУ жартами відзначило місяць свого аккаунту в Twitter

Twitter ЦРУ

Центральне розвідувальне управління США відзначило місяць свого офіційного аккаунту в соціальній мережі Twitter жартівливим брифінгом.

Найперший твіт ЦРУ місяць тому викликав справжній фурор - інтернет-користувачі по всьому світу оцінили гумор американських розвідників, які написали:

"Ми не можемо підтвердити або спростувати, що це наш перший твіт".

Відтоді на сторінці ЦРУ з'явилося лише кілька десятків повідомлень, але кількість людей, які на підписалися на аккаунт, вже перевищила 670 тисяч.

"Дякуємо за чудовий перший місяць у Twitter. Сьогодні ми виділимо 10 хвилин, аби відповісти на п'ять ваших головних питання!", - такий запис з'явився ввечері 7 червня.

У відповідь користувачі надіслали десятки питань, але, ймовірно, всі п'ять "головних питань" в ЦРУ вирішили вигадати самостійно.

"Ні, ми не знаємо ваш пароль, тому не можемо вам його надіслати", - зазначає управління у першій відповіді з тегом "sorrynotsorry" ("вибачте-не-вибачаємося").

Наступний твіт містить оголошення про набір на роботу в ЦРУ, потім - жартівливе запрошення популярній в Америці телеведучій Елен Дедженеріс "приїхати в гості і зробити селфі" і твіт з фотографією застарілого літака-невидимки.

Заключне повідомлення - "Ні, ми не знаємо, де Тупак", - адресоване шанувальникам загиблого 1996 року репера Тупака Шакура: деякі з них досі вважають, що він живий і десь переховується.