Аварія у метро Москви: затримані перші підозрювані

Копирайт изображения AP

Слідчі затримали двох підозрюваних у справі про найбільшу аварію у московському метро, жертвами якої стали вже 23 людини.

Найближчим часом їм висунуть звинувачення. Після цього вирішиться питання щодо запобіжних заходів для затриманих.

Підозрюваних двоє - це дорожній майстер служби колії Державного підприємства "Московський метрополітен" Валерій Башкатов і помічник дорожнього майстра шляху Юрій Гордов.

Середа у Москві оголошена днем трауру.

Точні причини аварії поки що незрозумілі. Наразі слідство і технічні експерти говорять про техногенний характер аварії.

Основна версія катастрофи поїзда - несправність шляхової стрілки та неякісне виконання робіт на стрілочному переводі.

Влада закликає не поспішати з висновками та оцінками.

Неякісні роботи

Причиною аварії могло стати неякісне виконання робіт на стрілочному переводі.

"У результаті неякісно виконаних робіт по врізці стрілкового переводу відбулась взаємодія вістряка стрілочного переводу з колісною парою першого вагону, що призвело до сходу потяга 5-го маршруту й подальшого перекидання перших трьох вагонів", - цитує РІА "Новости" представника правоохоронних органів.

Проблеми зі стрілкою та неуважність чергової поста централізації як причину аварії назвав у вівторок в інтерв`ю Російській службі Бі-бі-сі представник незалежної профспілки працівників метрополітену.

Інші версії

Версія про стрибок напруги у системі електроживлення не вважається основною, але її поки не виключають.

Машиністи, опитані газетою "Коммерсант", не вірять у несправність потягу.

Копирайт изображения AP
Image caption Для евакуації постраждалих використовували вертоліти МНС Росії

Пошкодження одного з чотирьох колісних візків також навряд чи могло стати причиною аварії.

У соцмережах з`явилась інформація про те, що пасажири метро скаржились з приводу вібрації на перегонах між станціями "Київська" та "Слов`янський бульвар". Метрополітен на звернення одного з громадян відповів, що порушення виявлені не були.

В інтернеті з'явилась також інформація про використання бракованих деталей у конструкції вагонів на підприємстві компанії "Метровагонмаш". Про це виданню "Русская планета" повідомили працівники заводу.

"Метровагонмаш" оперативно заперечив звинувачення у використанні неякісних вузлів. Прес-служба підприємства заявила, що керівництво компанії приділяє пріоритетну увагу якості деталей, які проходять багаторівневу систему контролю.

Працівники підприємства, з якими говорила "Русская планета", стверджують, що втратили роботу через боротьбу з використанням неякісних деталей.

Кадрова політика

Копирайт изображения AP
Image caption У результаті аварії постраждало більше 160 людей

Напередодні, як повідомив сайт уряду Москви, мер Сергій Собянін "доручив протягом кількох годин встановити причини аварії у метро", а також провести додаткове, незалежне від метрополітену, розслідування аварії.

Начальник московського метрополітену Іван Бесєдін на момент аварії, імовірно, був у відпустці.

Висловлюється припущення, що після аварії він може залишитися без роботи. Пан Бесєдін був призначений на посаду голови метрополітену мером Собяніним у 2011 році.

Він змінив нині покійного Дмитра Гаєва, який керував московським метро більше 15 років. Пана Гаєва усунули з посади через рік після відставки колишнього мера Москви Юрія Лужкова у 2010 році.

У тому ж 2010 році новий мер Собянін запропонував Генпрокуратурі розібратися, як метрополітен використовує субсидії на розвиток підземки.

Один з колишніх високопоставлених співробітників метрополітену, який побажав залишитися неназваним, сказав у інтерв`ю газеті "Коммерсант", що за Гаєва дисципліна була жорсткішою, а кваліфікація керівників вищою.

У ЗМІ з'явилися припущення щодо можливої відставки Максима Ліксутова, заступника мера, начальника департаменту транспорту в уряді Москви.

Сам Ліксутов напередодні заявив, що кадрові перестановки у транспортному комплексі Москви відбудуться після того, як свої висновки зробить слідство.