Відпустка: забути про роботу або залишатися на зв'язку?

Відпустка: забути про роботу або залишатися на зв'язку? Копирайт изображения Reuters

Вам вже давно і терміново потрібно у відпустку. І нарешті, ось він, довгоочікуваний тиждень відпочинку, коли можна забути про роботу. Але якщо ви - начальник, чи правильно ви робите, ігноруючи листи, які, як і раніше, приходять на вашу електронну пошту, і не відповідаючи на дзвінки службового мобільного? З цим питанням розбирається постійний автор BBC Capital.

Це питання мучить багатьох менеджерів, які пакують валізи в передчутті тижня на сонячному пляжі. Відповідь на нього не така проста, як здається.

Стелла Мандеху перед тим, як поїхати у відпустку, готується до неї кілька тижнів. Вона складає список термінових справ, підчищає на роботі хвости і заздалегідь всім повідомляє, що її не буде.

Стелла працює менеджером з питань кар'єри в міжнародній школі бізнесу Халт в Дубаї. Вона каже, що навіть після всіх цих приготувань вона все одно відчуває себе у відпустці зобов'язаною кожен день пару годин сидіти за своїм ноутбуком, перевіряючи електронну пошту і відповідаючи на листи, які здадуться їй важливими або терміновими.

"Це завжди ваше усвідомлене рішення, - пише Стелла. - Я одна з тих, хто не може повністю забутися".

В епоху глобальних цілодобових комунікацій і смартфонів ми з'єднані зі світом, де б ми не перебували, навіть у польоті. Чи годиться в такій ситуації відсторонюватися від своїх колег і підлеглих, за роботу яких ви відповідаєте?

Значною мірою це залежить від того, як добре організований робочий процес у вашу відсутність і наскільки необхідне ваше втручання в кризовій ситуації.

Британська організація Career Coach, що консультує з питань кар'єри, опитала експертів і керівників у різних країнах світу, намагаючись дізнатися їхню думку з приводу того, чи може начальник дозволити собі зникнути у відпустці, чи повинен він підтримувати зв'язок з підлеглими, і як знайти баланс між необхідністю відпочити і відповідальністю за справи фірми.

Домовтеся про все заздалегідь

"Якщо ви можете обійтися без ноутбука, залиште його вдома", - пропонує Роберт Госкінг, директор каліфорнійської компанії OfficeTeam, що спеціалізується на організації роботи офісів.

Таке ставлення більш поширене в Європі, де відпустка - справа свята. Але і в США зараз без ноутбука ви не будете на курорті білою вороною.

Згідно з опитуванням компанії Robert Half Management Resources, останніми роками відсоток американських менеджерів, що не контактують зі своїми співробітниками під час відпустки, значно зріс. У 2005 році таких було 21%. Через п'ять років їх виявилося вже 26%, а до 2012 року таких стало більше половини (51%).

Якщо протягом дня ви кілька разів пориваєтеся перевірити, чи все в порядку на роботі, як вважає Роберт Госкінг, це може бути ознакою того, що свою відпустку ви запланували у невдалий час. Інакше, пише він, "вам потрібно просто розслабитися і перестати переживати".

Роберт Госкінг радить скласти план і дотримуватися його. Але замість того, щоб заздалегідь планувати, що у відпустці ви будете тримати руку на пульсі і періодично перевіряти, як ідуть справи, краще готуйтеся до неї так, наче дістати вас там не буде жодної можливості, радить він. Це, втім, зовсім не означає, що ви повинні повністю відрізати себе від справ.

"Якщо вам дійсно треба регулярно спілкуватися з офісом, домовтеся з колегами про конкретні дні і години, коли ви будете на зв'язку. Це дозволить уникнути ситуації, коли вам можуть зателефонувати в будь-який момент", - пише Госкінг.

А якщо ви про всяк випадок залишаєте колезі свій мобільний номер або адресу електронної пошти, обговоріть з ним заздалегідь, що таким випадком є, а що - ні. Складіть список ситуацій, вирішити які можна й без вас, за допомогою інших менеджерів - і визначте цих менеджерів.

Копирайт изображения GETTY IMAGES

Нехай підлеглі проявлять себе

Для старшого віце-президента з фінансів міжнародної компанії CGG Анни Фріш повна відсутність зв'язку з її паризьким офісом під час відпустки - це прекрасна можливість для підлеглих проявити себе.

Її робота чітко структурована: наприкінці кожного місяця Анна зводить баланс і готує фінансові звіти. Таких звітів в році у неї 12, і їй подобається один з них доручати своїй команді.

"Це додає їм упевненості, допомагає побачити повну картину і вчить їх брати на себе відповідальність, - говорить Анна Фріш. - Виконуючи за мене цю роботу, вони вчаться спілкуватися зі старшим керівництвом, і керівництво їх частіше помічає".

Подібний підхід може бути дуже корисним для співробітників, які тимчасово залишилися в офісі без свого начальника, пише Джим Лінк, керівник відділу Північної Америки компанії Randstad, що займається питаннями підготовки кадрів.

"У більшості випадків така явна демонстрація довіри надихає підлеглих і в підсумку показує, наскільки керівник їх цінує і поважає", - вважає Джим Лінк.

Важлива кожна дрібниця

Ось вам ще один ключ до успіху: не чекайте того моменту, коли ви вже в аеропорту, щоб повідомити колегам, що зв'язку з вами найближчим часом не буде.

Меган Фітцджеральд, фахівець з питань кар'єри, що працює в Сінгапурі, пропонує більш оптимальний варіант.

"Поясніть своїм підлеглим заздалегідь, що до вас буде не додзвонитися, і наділіть конкретних співробітників можливостями і повноваженнями, необхідними для вирішення ситуацій, які можуть виникнути", - пише вона.

"Якщо ви цього не робите, ви, по суті, запрошуєте людей вам дзвонити і звертатися з питаннями щодо будь-яких ситуацій, які можуть виникнути", - каже Меган Фітцжеральд.

"Навіть дрібниці мають значення, коли ви у відпустці", - вважає Джим Лінк. Не забудьте включити повідомлення у вашій електронній пошті про те, що ви не в офісі, радить він.

Замініть повідомлення в автовідповідачі вашого телефону, щоб люди знали, коли ви знову будете доступні. І, звичайно, ви повинні оповістити колег і всіх, з ким ви контактуєте, про те, куди ви їдете і коли повернетеся.

Майте на увазі, що необхідність підтримувати зв'язок з офісом залежить від тривалості вашої відпустки. "Якщо ви їдете на тиждень, майже все може почекати, - написала нам Марта Еск'ю, експерт з питань кар'єри з Атланти. - Якщо вас не буде місяць, складіть список пріоритетних проблем, за якими до вас можна звертатися".

Копирайт изображения SPL

Не соромтеся відпочивати!

Навіть якщо відпочинок повною мірою заслужений, багато керівників іноді відчувають себе ніяково, просто їдучи в заплановану відпустку. Що вже тут говорити про те, щоб повністю забути про роботу! Більше чверті співробітників американських компаній мають почуття провини від того, що їдуть відпочивати. Про це свідчить проведене 2014 року опитування компанії Randstad.

Але мати можливість повністю відволіктися на якийсь час від роботи дуже важливо. Дослідження показують, що, повертаючись з відпустки в офіс, співробітники, які змогли відпочити, набагато більше готові зі свіжими силами розпочати реалізацію великих проектів.

Не потрібно звинувачувати себе в тому, що ви їдете відпочивати. Для цього немає жодних підстав, стверджує Марта Еск'ю.

"Я вважаю, що відпустка просто необхідна для нашого психологічного і душевного здоров'я. Нам всім необхідний цей час для того, щоб підзарядити батареї, - написала вона. - Відпустка дає мені можливість подумати про те, що в моїй роботі справді важливо - для мене самої, для моїх клієнтів і для мого бізнесу".

Коментар редакції: Марта Еск'ю листувалася з BBC Capital, перебуваючи на пляжі у Флориді, де вона проводить свою відпустку. Career Coach намагався зв'язатися з дослідником проблем щастя Шоном Анкором, але той був у відпустці і "недоступний, за винятком екстрених випадків".

Про автора. Елізабет Гарон - колишній колумніст Career Q & A і Wall Street Journal, зараз фрілансер, живе в Каліфорнії.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою можна на сайті BBC Capital.