Хакери зламали аккаунт Дмитра Медведєва у Twitter

Зламаний Твіттер Медведєва Копирайт изображения Twitter
Image caption У зламі аккаунта Медведєва підозрюють групу Анонімний інтернаціонал

У четвер зранку на верифікованому аккаунті керівника уряду РФ з'явилось повідомлення про те, що він вирішив піти у відставку.

"Йду у відставку. Соромно за дії уряду. Пробачте", - йшлося у повідомленні. Воно одразу ж отримало кілька тисяч ретвітів.

"Стану вільним фотографом. Давно мріяв. Може краще заборонити електрику? Обіцяю найближчим часом уряд подумає і над цим. Але без мене", -йшлося у наступних твітах від імені пана Медведєва.

У прес-службі російського прем'єр-міністра одразу відреагували на ці повідомлення та заявили про те, що вони несправжні.

"Мікроблог прем'єра Медведєва у Twitter зламали, останні повідомлення там не відповідають дійсності", - повідомили у прес-службі.

Що хотіли сказати хакери?

Хакери, які зламали аккаунт голови уряду РФ, вочевидь прагнули нагадати про недавній випадок зі звільненням заступника міністра економіки Сергія Білякова, який перед цим зізнався, що йому соромно за замороження пенсійних накопичень.

Також автори несправжніх повідомлень Дмитра Медведєва протестували проти введення обмежень в Інтернеті, зокрема можливого введення вимог надавати паспортні дані при підключенні до мереж Wi-Fi.

Наразі контроль власника над своїм аккаунтом відновлений.