Кадиров каже, що не губив телефон

Кадиров Копирайт изображения AFP

Чеченський лідер Рамзан Кадиров спростував у себе в Instagram повідомлення про те, що він нібито загубив свій мобільний телефон на урочистому заході у Шалінському районі республіки.

Раніше правозахисний центр "Меморіал" повідомив про те, що під час відкриття архітектурно-етнографічного музею "Шира-Юрт" минулої суботи у пана Кадирова зник телефон, про що гостям оголосили у гучномовець.

За даними організації, вночі поліцейські і співробітники районних адміністрацій викликали і опитали більше тисячі людей, присутніх на святі, серед яких були і неповнолітні.

Як повідомляв "Меморіал", більшість з них змогли повернутися додому тільки зранку.

Незабаром після того зникнення телефону спростував прес-секретар голови Чечні Альві Карімов, а в ніч проти середи і сам Рамзан Кадиров вибухнув з цього приводу гнівним дописом у своєму Instagram.

За його словами, ЗМІ пишуть про "подію світового масштабу" у Чечні, а численні журналісти, що телефонують у Грозний, навіть не цікавляться, чи правдою є те, що мобільний телефон загубився.

"Не знаю, скільки людей опитали"

Повідомлення про втрату свого телефону Рамзан Кадиров назвав "нахабною брехнею", але водночас повідомив, що під час заходу справді зник телефон, який належав керівниці танцювального ансамблю "Нійсархой" Хеді Цакаєвій.

Як зазначив лідер Чечні, керівництво Шалінського райвідділу міліції оперативно вжило заходів, і телефон повернули власниці.

"Мені невідомо, скільки вони людей опитали. Якщо навіть тисячу, десять тисяч, значить працюють і не залишають без уваги навіть такий незначний факт", - написав Рамзан Кадиров.

"Що стосується моїх телефонів, то обидва мобільники лежать переді мною, добре підтримують зв'язок і загубитися наміру не мають!" - додав він.

Незважаючи на повідомлення про втрату телефону, в Instagram Кадирова з 16 серпня щодня продовжували з'являтися фотографії та відеозаписи, у тому числі зі свята у Шалінському районі.