У Британії хочуть карати водіїв за SmartWatch

Копирайт изображения AP

У Британії автомобілістів закликають обережніше користуватися пристроями SmartWatch під час керування авто.

"Нещасні випадки, спричинені водіями, які відволікалися на користування пристроями призведе до суворого покарання", - заявив прес-секретар британського департаменту транспорту (ДП).

"Якщо записи свідчать що, ви зчитували текстову інформацію із зазначеного годинника, ви у такий спосіб дали поліції достатньо матеріалу, щоб накласти на вас штраф", - сказав речник установи.

Він нагадав, що використання мобільного телефону або будь-якого іншого пристрою, яке відволікає увагу водія за кермом, небезпечне і незаконне.

У серпні минулого року в Британії штраф за використання мобільного телефону під час водіння збільшили до £ 100 (2200 грн.)

Не заборонене, але небезпечне

Використання SmartWatch під час водіння поки що не заборонене напряму - але неправильне використання може призвести до звинувачень у:

  • небезпечному водінні
  • недбалому і неуважному керуванні
  • неналежному управлінні транспортним засобом
  • керуванні без належного догляду і уваги

Компанія Motoring groups закликала виробників бути більш активними відносно підвищення проінформованості щодо питань безпеки.

У розмові з Daily Telegraph, представники Інституту передових Автомобілістів зазначили: "Цілком можливо, що виробники можуть думати, що це не їх обов'язок попереджати водіїв про небезпеку, але вони повинні також і пропагувати відповідальність за використання пристроїв".

Новини на цю ж тему