У листопаді Pink Floyd випустять перший за 20 років альбом

Pinc Floyd Копирайт изображения Reuters
Image caption Обкладинку для альбому зробив 18-річний єгипетський художник Ахмед емад Ельдін

Британська рок-група Pink Floyd повідомила на офіційному сайті про вихід нового альбому The Endless River. Реліз анонсували на 10 листопада.

Цей альбом стане для колективу першою студійної роботою за останні 20 років.

Як наголошено у прес-релізі, основою для нового альбому стали сесії 1993 року, коли музиканти готували попередню платівку - The Division Bell.

Саме тому в піснях можна буде почути гру на клавішах співзасновника групи Річарда Райта, який помер 2008 року.

"Лебедина пісня"

Дружина одного з лідерів групи Девіда Гілмора Поллі Самсон в липні назвала альбом "лебединою піснею Ріка Райта". За її словами, альбом "дуже красивий".

У Британії альбом вийде на лейблі Parlophone, що належить звукозаписній компанії EMI, з якою музиканти Pink Floyd судилися кілька років, а потім уклали новий контракт.

Цього року виповнилося 20 років останньому студійному релізу Pink Floyd - альбому The Division Bell. На відзначення цієї дати музиканти випустили колекційне видання платівки.

Копирайт изображения Getty
Image caption Pink Floyd заснована 1965 року і спочатку складалася зі студентів Сіда Барретта, Ніка Мейсона, Роджера Вотерса і Річарда Райта

Відомо також, що Роджер Вотерс і Девід Гілмор працюють над сольними альбомами. Останній "сольник" Гілмора вийшов 2006 року, а альбом Вотерса стане першим релізом музиканта за 21 рік.

Новини на цю ж тему