Нова зовнішність Рене Зеллвегер викликала скандал в США

Рене Зеллвегер Копирайт изображения Reuters
Image caption Востаннє актриса з'являлася на публіці близько п'яти років тому

Голлівудська актриса 45-річна Рене Зеллвегер спровокувала скандал в ЗМІ та соціальних мережах, відвідавши захід журналу Elle в Лос-Анджелесі. Її зовнішність визнали невпізнанною.

Заголовки новинних порталів були одностайні: "Це ти, Рене Зеллвегер?" у CNN, "Що Рене Зеллвегер зробила зі своїм обличчям?" від Daily Mail, "Стоп, що ти робиш: у Рене Зеллвегер абсолютно нове обличчя" у Metro.

Блогери іронічно запитували, чи можна продовжувати називати її Рене, і чи не образливо буде припустити, що вона все ж таки зробила пластику, адже зазвичай голлівудські актори заперечують подібні операції.

"Рене Зеллвегер: це не ботокс або навіть операція, це запит про зниклу людину", - жартує письменниця Вів Гроскоп.

Через кілька годин обурення і жарти користувачів заповнили соціальні мережі, а ім'я актриси вийшло в топ світових трендів Twitter.

Багато хто в свою чергу встали на захист Зеллвегер, заявивши, що питання зовнішності повинні бути її особистою справою.

Копирайт изображения AP

В газета Guardian вийшла стаття: "Все в порядку з обличчям Рене Зеллвегер. Це з нами щось не так", автор якої задається питанням, чому люди вважають себе вправі відкрито і детально обговорювати і засуджувати подібні зміни в тілі зірки, при цьому зловтішаючись з-за кожної зморшки або складки на тілі акторів.

"Бідолаха Рене Зеллвегер, бо вона тепер дізнається, що відбувається, коли знаменита жінка більше не відповідає нашим стандартам недосяжної краси, що досягається без зусиль", - пишуть в Guardian.

Журнал Time і зовсім звинуватив громадськість у фактичному "примусі" актриси до операції за допомогою постійних насмішок над її зовнішністю: "Зараз ви дивуєтеся, чому Зеллвегер захотіла зробити щось настільки радикальне зі своїм обличчям. Може, це реакція на радикальні речі, які весь час говорилися про неї".

Сама актриса прокоментувала зміни у своїй зовнішності журналу People: "Я рада, якщо люди думають, що я виглядаю по-іншому! Я живу іншим, щасливим життям, що приносить більше задоволення. І я рада, що, можливо, це проявляється".

Новини на цю ж тему