Кларксона відсторонили від ефіру Top Gear

Jeremy Clarkson

Ведучого телепередачі Top Gear Джеремі Кларксона відсторонили від ефіру "після бійки з продюсером".

54-річного телеведучого відсторонили "на час розслідування" інциденту.

"Нікого більше не відсторонили. Top Gear не виходитиме в цю неділю", - йдеться у повідомленні ВВС.

Пан Кларксон отримав так зване "останнє попередження" в травні минулого року після заяв, що він використав расистське слово під час зйомок автомобільного шоу ВВС.

За його словами, тоді його попередили про звільнення, якщо він ще образливо висловиться у "в будь-якому місці, в будь-який час".

BBC не повідомляє більше деталей щодо останнього інциденту за участі Джеремі Кларксона і поки не робитиме інших заяв.

Джеремі Кларксон та його представники наразі не коментували ситуацію.

Популярний телеведучий минулого місяці написав про пошуки "нового ведучого для Top Gear".

"Кандидат має бути старим, погано вдягненим і педантичним, але здатним вчасно потрапити на роботу", - написав пан Кларксон у Twitter.

Джеремі Кларксон з короткою перервою веде Top Gear з 1988 року. Разом зі Джеймсом Мейем і Річардом Хаммондом він зробив телешоу однією з найпопулярніших телепередач, яку показують більш ніж у сотні країн світу.

"Жорсткий характер"

Колишній ведучий програми Top Gear Кріс Джофрі розповів радіо ВВС, що дискусії щодо шоу іноді дійсно загострювались.

"Повинно статись щось справді серйозне за лаштунками, що спричинило скасування ефіру", - сказав пан Джофрі.

"Не можу навіть уявити, що там сталось, але ми бачимо, чим це закінчилося. Коли є людина з жорстким характером, яка приймає речі по-своєму, і якщо хтось стане на її шляху - буде сварка", - додав він.

Виконавчий продюсер телешоу Енді Вілман назвав минулий рік "жахливим" для програми.

Серйозний інцидент стався під час зйомок передачі в Аргентині, коли ведучі програми разом з усією групою були змушені тікати з країни. Це сталось через номерний знак на одній із машин команди - H982 FLK, який міг асоціюватись із конфліктом на Фолклендських островах в 1982 році.

В одній з передач, яку знімали в Бірмі, Джеремі Кларксон образливо висловився на адресу жителів Азії.

Інциденти на Top Gear

  • Жовтень 2014. Ведучі та група вимушені припинити зйомки в Аргентині через погрози, які вони отримали через номерний знак H982 FLK на одній з машин команди.
  • Липень 2014. Британський регулятор телемовлення Ofcom заявив, що передача, яка знімалася в Бірмі, порушує правила телемовлення. Тоді Джеремі Кларксон, побачивши чоловіка, який переходив міст через річку Квай, сказав на його адресу образливе слово.
  • Травень 2014. Телеведучий "благає про прощення" після того, як расистського висловлювання, що збереглося в чорновому монтажі Top Gear.
  • Жовтень 2012. Піклувальна рада ВВС засудила Джеремі Кларксона через грубе порівняння людей, які мають дефекти обличчя, із автомобілем.
  • Січень 2012. Індійські дипломати обурені словами пана Кларксона, сказаними в передачі, яка знімалася в Індії. Тоді для знімання ведучий використовував машину з туалетом в багажнику. За його словами, це ідеальне рішення, тому що "у кожного, хто приїжджає сюди, починається пронос".
  • Лютий 2011. ВВС вимушена вибачитись перед мексиканцями після того, як в одній із передач Кларксон назвав їх "ледачими".

Новини на цю ж тему