BBCUkrainian.com
Російська
Румунська
Інші мови
 
Останнє поновлення: неділя, 25 травня 2008 p., 12:23 GMT 14:23 за Києвом
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
На Євробаченні вперше перемогла Росія
 
Популярний у Росії співак Діма Білан на 42 бали випередив Ані Лорак, яка посіла друге місце. Третя позиція дісталася співачці Каломірі з Греції, яка тривалий час лідирувала під час оголошення результатів.

Ані Лорак
Ані Лорак посіла друге місце, отримавши 230 балів

Останніми у списку 25-ти фіналістів опинилися виконавці з Британії, Польщі та Німеччини.

Переможна пісня Believe була записана за участи американського продюсера, відомого виконавця стилю Ритм-н-блюзу Тімбеленда. У виступі Діми Білана брав участь олімпійський чемпіон з фігурного катання Євгеній Плющенко.

Діма Білан, який свій перший синґл випустив 2003-го року, нещодавно очолив список найвідоміших росіян, укладений журналом Forbes. Тричі поспіль він отримував нагороду MTV як найкращий виконавець у Росії. Він уже брав участь у Євробаченні 2006-го року, коли посів друге місце.

Росія святкує перемогу
Росія святкує першу перемогу на Євробаченні

За повідомленнями, президент Карачаєво-Черкеської республіки, де народився Діма Білан, сказав, що одну з вулиць його рідного міста Усть-Джеґут буде названо ім’ям переможця Євробачення.

Жодна з країн-головних спонсорів змагання – Британії, Франції, Німеччини та Іспанії не потрапила до першої десятки.

Коментатори на Заході кажуть, що конкурс, в якому цього року брали участь 43 країни, дедалі менше є пісенним змаганням і дедалі більше перетворюється на змагання геополітичних симпатій, де домінують країни Східної Європи.

Україна свої 12 балів традиційно віддала Росії. По 12 балів Росії також присудили Білорусь, країни Балтії, Вірменія та Ізраїль.

Ані Лорак найвищі 12 балів віддала Португалія, де працює багато українських заробітчан.

Британська преса про Євробачення:

Sunday Times: «…під низом свідомої вульгарності і безглуздих пісень змагання постає під загрозою перетворитися на гарячий казан міжнародної політики.»

«……країни Західної Європи витіснені в результаті блокового голосування Східної Європи.»

Пишіть, що ви думаєте про цьогорічний конкурс через форму праворуч.

Бі-Бі-Сі не несе відповідальності з думки дописувачів. Дописи, надіслані іншими мовами, перекладаються на українську.

Перемагає не виконоваць, а та країна й у кого діаспора в різних країнах чисельна та телефонні компанії свої у цих країнах. Наприклад, в Україні МТС -тому Україна дала Білану 12 балів - я не вірю, що українські глядачі, знаючи про те, що Білан супротивник нашій Ані Лорак, віддали йому так багато голосів. То МТС йому дала цїі голоси.
Олег Сосницький, Україна

Не вважаю Білана справжнім переможцем. Це підлабузництво до Росії, бо пісня-переможниця просто ніяка і виконання таке ж саме.
Олена, Хмельницький

Уже котрий рік можна побачити на пісенному конкурсі Євробачення політичні інтереси країн-учасниць під час голосування, проте наша Shady Lady дійсно заслужила перше місце цього року, але Західна Європа не дозволила виграти Україні вдруге.
Оксана, Київ

Діма Білан на фоні Ані Лорак виглядав набагато слабшим виконавцем, як по вокалу так і танцю. На мою думку, українські митці були одними з кращих, а Ані Лорак – вибухла як бомба, запаливши своїм емоційним виконанням всю Європу. Росіяни Плющенка і угорського скрипаля взяли за весільних генералів. Саме українці і дали свої бали Плющенку, а угорці своєму скрипалю, а росіяни взагалі підтримали своїх виконавців.
Michal Sevruk, Прага

Головна проблема Євробачення на сьогодні полягає в системі голосування. Чимало країн віддають свої голоси сусідам, або тій країні чия національна меншина проживає на її території. Як, наприклад, Туреччина завжди отримує багато балів від Німеччини, або Вірменія від Франції. Для виправлення ситуації потрібно змінити систему голосування. Треба знімати зі списку претендентів ту країну, котра ставала переможцем в певній країні в останні роки. Наприклад, якщо Туреччина отримала в минулому році і в цьому році від Німеччини по 12 балів, то в наступному році за Туреччину в Німмеччині голосувати не можна. Технічно це доволі просто реалізувати. Це правило можна і посилити. Можна, наприклад, знімати в певній країні претендента, котрий в цьому році зайняв перше місце а в попередніому друге, або навпаки. Ця зміна правила відповідає також демократичним традиціям. Президента ж також не можна вибирати більше ніж на два терміни.
Андрій, Україна

Євробачення - це дешева музика і Діма Білан, або українська співачка, або іспанський співак - це тільки вказує на рівень музики у країні, з чого бачимо, що інтелектуальний рівень людей у країнах, де було віддано найбільше голосів за цього співака бажає кращого.
Андрій Попович, Іспанія

У мене таке склалося враження, що Євробачення це друга частина спектаклю під назвою "Великі Українці". Не потрібно брати участь у таких проектах, а коли й брати, то пропагувати українську культуру, мову та її можливості.
Володимир Зінченко, Городище

Дивіться, не надто заздріть разом з Британією...
Елена, Миколаїв

Наша Анi була 100% лiпшою серед усiх вuконавцiв. Дiйсно, це вже полiтuчнuй конкурс, бо вuступ Бiлана був за дуже поганого смаку. Анi, дякую за яскраве i незабутне свято!
Margarita Yazenko, Лондон

Виступ Білана тягнув на 3, а Плющенко на тому клаптику льоду виглядав, як паяц.
Наталія, Британія

 
 
Ім'я
Прізвище*
Адреса
Країна
Електронна адреса
Телефон (з міжміським кодом)*
* заповнювати не обов'язково
Ваші коментарі
 
  
Бі-Бі-Сі залишає за собою право редагувати коментарі і не ґарантує публікації всіх листів
 
Також на цю тему
Україна та Швеція - лідери Євробачення
23 травня 2008 | КУЛЬТУРА I CУСПІЛЬСТВО
Євробачення - не лише для Європи
19 травня 2008 | КУЛЬТУРА I CУСПІЛЬСТВО
Інші сайти
Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сторінок на інтернеті
Читайте також
 
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
 
  RSS News Feeds
 
BBC Copyright Logo ^^ На початок сторінки
 
  Головна сторінка| Україна| Бізнес | Світ| Культура i cуспільство| Преса|Докладно| Фотогалереї| Learning English| Погода|Форум
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>
 
 Технічна допомога|Зв’язок з нами |Про нас|Новини е-поштою|Права та застереження