BBCUkrainian.com
Російська
Румунська
Інші мови
 
Останнє поновлення: субота, 02 травня 2009 p., 17:24 GMT 20:24 за Києвом
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
Австрієць хоче відновити вузькоколійки в Україні
 

 
 
Залізниця у Сваляві
У Карпатах колись було понад тисячу кілометрів вузькоколійок
Що вважати національною спадщиною? Прикладів, очевидно, можна навести чимало – від старовинних храмів до творів літератури, звичаїв та традицій. Але дехто вважає, що залізниця і потяги - це також національна спадщина.

У Лондоні базується доброчинна організація New Europe Railway Heritage Trust, яка допомагає відроджувати історичні залізниці у колишніх радянських країнах Центральної і Східної Європи.

 Це гарно для України, для збереження культурної спадщини, але це не дає великих прибутків. Тому для багатих інвесторів я не думаю, що це буде цікаво. Але з іншого боку, це цікаво для всіх справжніх патріотів. Є і в Україні такі люди.
 
Вольфрам Венделін

Колись в Україні були понад тисячу кілометрів вузькоколійних залізниць, тепер їх залишилося близько сотні кілометрів. У Карпатах вузькоколійками колись, зокрема, звозили ліс з гір. Промислові вузькоколійки будували і на сході України. Зараз в найкращому стані залишилася і діє Боржавська залізниця на Закарпатті, яка минулого року святкувала своє сторіччя. Від інших фактично залишилися лише спогади і в найкращому випадки фотографії.

Чи треба відроджувати вузькоколійки?

Державна гілка залізниці в Іршаві
Державна гілка залізниці в Іршаві

Виявляється, є ентузіасти, які дуже вболівають за українську залізницю, живучи в цьому випадку, в Англії та Австрії. Два таких ентузіасти завітали до студії Бі-Бі-Сі.

Джон Джонс зі створеної 10 років тому британської доброчинної організації захисту історичних залізниць нової Європи каже, що мета організації - підтримати країни Східної Європи і допомогти їм віднайти, як він каже, їхню залізничну спадщину.

Джон Джонс: Справжня спадщина пересічних людей - це інструмент їхнього щоденного життя, матеріали, за допомогою які наповнюють їхнє існування. Це не лише те, як держава розуміє спадщину - з великими соборами, картинами, оперою та народними танцями. Це - щоденна реальність. І особливо, з 19-го і 20-го сторіччя, у попередній ері глобалізації ми маємо залізницю, яка нас усіх об’єднала, яка з’єднала село з містом і великі міста між собою.

Вузькоколійки в Карпатах інтенсивно використовувалися фактично до кінця 60-х років минулого сторіччя, як розповів Бі-Бі-Сі австрієць Вольфрам Венделін, який живе в місті Ґрац і вважає себе першим дослідником українських вузькоколійних залізниць.

Захоплення українськими залізницями

Вольфрам Венделін у студії Бі-Бі-Сі
Вольфрам Венделін вважає себе першим дослідником українських вузькоколійок

Австрієць Вольфрам Венделін, інженер за фахом, каже, що історія сусідньої України, де перші залізниці з'явилися саме за Австро-Угорщини, цікавила його ще за Радянського Союзу, але тоді він не міг приїхати до України, куди потрапив вже в 90-х роках. Його дід свого часу створив локомотив для рудникової вулькоколійки в Австрії. Пан Венделін написав про українські вузькоколійки три книги німецькою мовою. Незабаром має вийти його перша книга українською мовою, яку він досколано вивчив разом із залізницями.

В.Венделін: Ніхто не досліджував історію вузькоколійних залізниць у Карпатах. Там працювали більше, ніж тисячу кілометрів вузькоколійних залізниць у надзвичайно красивих регіонах. Я почав досліджувати історію вузькоколійних залізниць 1999-го року. Швидко знайшов друзів в західній Україні і ми разом працювали в архівах, їхали у віддалені долини в горах, шукали старі траси, залишки вузькоколійок, знайшли в маленьких селах старі фотографії, документи і так я почав любити країну. Першу книгу я написав про залізниці східної Галичини. Другу – про північну Буковину і третя книга – про діючу вузькоколійку у Вигоді Івано-Франківської області.

Бі-Бі-Сі: З того, що ви сказали, зараз в Україні тільки одна діюча вузькоколійка. Отже, ми говоримо радше про те, чого немає – про місце, де вони були?

залізниця у Вигоді
Єдина лісова діюча вузькоколійка в Карпатах у Вигоді

В.Венделін: Вузькоколійки в Україні є. Якщо говорити про вузькоколійки, де возили ліс, то сьогодні тільки одна така вузькоколійка – у Вигоді. Але є й інші. Наприклад, на Закарпатті є державна лінія зі станції Виноградів на Берегове, на Іршаву і там регулярно є пасажирські перевезення. Є також гарна вузькоколійка на Поліссі, недалеко від кордону з Білоруссю. Там понад сто кілометрів вузькоколійки в дуже гарних місцях.

Пан Венделін каже, що, досліджуючи українські залізниці, у нього з’явилося бажання допомогти їх відродити. Він вважає, що попри те, що така справа потребує багато коштів, це вигідно для місцевих громад - для розвитку туризму і навіть місцевого транспорту і що попит на такі залізниці є.

В.Венделін: Попит є. Наприклад, подивіться на ситуацію з вузькоколійними залізницями в Австрії, Німеччині, Британії. Там багато туристів, волонтерів і багато позитивних наслідків в галузі.

Один з нових проектів, до яких причетний Вольфрам Венделін, має бути створений в Сколе, де ентузіасти хочуть створити музей історичної залізниці.

залізниця у Вигоді
Інвестори музейними коліями не цікавляться. Потрібно залучати волонтерів

В.Венделін: Ми намагаємося в Сколе відновити частину колишньої колії. Там є національний природний парк Сколівські Бескиди і дуже цікаві умови для створення музейної колії. Ми можемо це зробити і з волонтерами і з місцевими органами. Щодо фінансування - є приклади як це зробити. Ми плануємо влітку купити ділянку для музею в Сколе. Ми можемо розмістити там експонати – 7 вагонів і дрезини.

Бі-Бі-Сі: Але чи можуть такими проектами зацікавитися інвестори?

В.Венделін: Такі музейні колії це - у першу чергу культурна місія. Це гарно для України, для збереження культурної спадщини, але це не дає великих прибутків. Тому для багатих інвесторів я не думаю, що це буде цікаво. Але з іншого боку, це цікаво для всіх справжніх патріотів. Є і в Україні такі люди.

 
 
Читайте також
 
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
 
  RSS News Feeds
 
BBC Copyright Logo ^^ На початок сторінки
 
  Головна сторінка| Україна| Бізнес | Світ| Культура i cуспільство| Преса|Докладно| Фотогалереї| Learning English| Погода|Форум
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>
 
 Технічна допомога|Зв’язок з нами |Про нас|Новини е-поштою|Права та застереження