Чому "Адмірал Кузнєцов" втратив другий винищувач за місяць

Адмірал Кузнєцов Копирайт изображения Dmitry Astakhov/Getty images
Image caption 2008 рік: тодішній президент Дмитро Медведєв спостерігає за тим, як на палубу "Адмірала Кузнєцова" сідає військовий літак під час навчань

Втрата другого палубного винищувача на авіаносці "Адмірал Кузнєцов" лише за один місяць - випадок безпрецедентний для російської авіації.

Міністерство оборони Росії визнало втрату літака і повідомило, що пілот не постраждав, а причиною аварії став обрив аерофінішера.

"Після виконання бойового завдання в небі Сирії під час здійснення посадки на авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов" через обрив троса аерофінішера викотився за межі палуби винищувач Су-33. Пілот катапультувався і силами пошуково-рятувальної служби був відразу доставлений на борт ВАВКР "Адмірал Кузнєцов". Здоров'ю льотчика нічого не загрожує", - повідомило російське військове відомство.

Попередня аварія на "Кузнецові" сталася 14 листопада. Тоді за кілька кілометрів від авіаносця впав у море винищувач МіГ-29КР.

Про причини падіння літака офіційно нічого не повідомляли - міноборони лише оголосило про технічну несправність.

Між тим в інтернеті циркулювали чутки про те, що МіГ-29 розбився внаслідок цілого ланцюжка відмов і помилок, на початку якого був обрив одного чи двох тросів аерофінішера.

За цими чутками, після обриву троса літак, що сідав, відправили кружляти над кораблем, чекаючи на ремонт несправності, і він в результаті впав, використавши все паливо і не дочекавшись дозволу на посадку.

Міністерство оборони офіційно не спростувало цю версію, яку в пресі і блогах вважають правдоподібною. Але достеменно не відомо, через що упав МіГ.

Штатна аварія

Трос аерофінішера покликаний за секунди зупинити багатотонну машину - посадкова палуба авіаносця занадто коротка для звичайного пробігу. Літак повинен зупинитися через 90 метрів після торкання.

На "Кузнецові" встановлені чотири троси аерофінішера "Світлана-2" - перший за 46 метрів від краю палуби, наступні - на відстані 12 метрів один від одного.

На палубному літаку в хвостовій частині встановлена ​​балка з гаком. Під час польоту він піднятий і притиснутий до фюзеляжу, а перед посадкою опускається вниз.

Цим гаком літак повинен зачепитися за другий чи третій троси. Перший і четвертий встановлені про всяк випадок, якщо літак приземлиться до або після зони посадки.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Французький винищувач сідає на палубу авіаносця "Шарль де-Голль" біля південного узбережжя Франції, 2015 рік. На фото видно гак і троси.

При цьому, на відміну від сухопутного винищувача, під час посадки палубного пілот збільшує тягу двигунів, а не зменшує її. Це роблять якраз на випадок того, якщо трос обірветься, щоб літак міг піти на друге коло. Такі випадки - не рідкість.

Так, у березні під час посадки літака E-2C Hawkeye на американський авіаносець "Дуайт Ейзенхауер" порвався один із тросів аерофінішера.

Літак зісковзнув з палуби і ледь не розбився - пілот зміг витягти машину буквально за кілька метрів від води.

При цьому трос, що порвався, зачепив кількох людей із палубної команди, які отримали серйозні травми.

У результаті розслідування з'ясувалося, що трос порвався через те, що техперсонал авіаносця порушив процедури установки.

На авіаносці "Адмірал Кузнєцов" також траплялися подібні інциденти.

У вересні 2005 року в Північній Атлантиці потонув Су-33, який не зміг сісти на палубу, причому за однією з неофіційних версій пілота також підвів аерофінішер.

Старий корабель

Між тім, якщо чутки про те, що аварія МіГ-29КР у листопаді також сталася через обірваний трос, то не виключено, що сталевий канат, який викликав нинішню аварію, був встановлений зовсім недавно.

Військові експерти відзначають, що технічний стан авіаносця - далекий від ідеального.

Копирайт изображения AP
Image caption Під час переходу до берегів Сирії з труби "Адмирала Кузнєцова" ішов густий дим

Під час переходу із Североморська в Середземне море з труби авіаносця йшов густий темний дим, що, на думку фахівців, є ознакою несправності силової установки.

Про те, що з нею у "Кузнєцова" проблеми, говорили і раніше. На думку багатьох експертів, саме стан силової установки не дозволяє кораблю тривалий час йти повним ходом, інакше за відсутності парової катапульти він не здатний запускати літаки з повним бойовим завантаженням і повним запасом палива для розв'язання ударних завдань.

Правда, вже після аварії МіГ-29КР по російському телебаченню показали кадри, на яких винищувач Су-33 злітав з "Адмірала Кузнєцова" із двома авіабомбами.

Як очікують, після походу в Сирію корабель стане в Росії на тривалий капітальний ремонт.

Похід "Кузнєцова" широко висвітлювався в російській пресі, він став важливим елементом російської патріотичної пропаганди.

Вже після другої аварії, 5 грудня, з коментарем виступив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

На запитання журналістів про те, наскільки великі репутаційні втрати у зв'язку з втратою другого літака за короткий час, він сказав, що "це дуже напружена, складна, героїчна робота [...] Йдеться насамперед про те, що пілот залишився живий".