НеПроґавте: перші кроки Трампа і флешмоб на підтримку військових

Яким був тиждень, що минає? Для тих, хто не стежив за новинами - добірка наших найважливіших матеріалів, від насичених новин із США до флешмобу 22pushupschallenge, учасники якого відтискаються на підтримку військових, які пройшли бої.

Копирайт изображения Getty Images

BBC порівняла фотографії з інавгурації Дональда Трампа і Барака Обами. Ці інтерактивні картинки стали нашим найпопулярнішим матеріалом за тиждень:

Але інавгурація відгомоніла, і пан Трамп почав робити перші кроки на посту президента.

Зокрема, зробив випад у бік медичної реформи Барака Обами, підписав указ про вихід США із Транстихоокеанського партнерства і будівництво стіни з Мексикою.

Не обійшлося і без скандалів:

У соцмережах цього тижня активно обговорювали тему еміграції. А наш кореспондент з'їздив у Польщу і провів кілька днів із українцями, що там працюють.

Копирайт изображения Ukrinform
Копирайт изображения GETTY IMAGES / VIGILI DEL FUOCO

В Італії завершилася драматична рятувальна операція у готелі, який засипала лавина. 11 людей вдалося врятувати. 29 - загинули.

Копирайт изображения Getty Images

Скільки в Україні пенсіонерів і скільки з них - отримують пенсії, більші ніж 10 тисяч гривень? Ці та інші факти - у нашому матеріалі:

Копирайт изображения Ukrinform

Професор Києво-Могилянської Академії Віра Агеєва почала вести блог на BBC Україна, в якому розповідатиме про українську культуру 20 століття. Її перший матеріал викликав чималий інтерес читачів:

Копирайт изображения Twitter

І про легші матеріали.

Копирайт изображения LIONSGATE

Найпопулярніші відео

Копирайт изображения Сергій Романовський

У соцмережах шириться флешмоб, в ході якого люди відтискаються на підтримку військових, що пройшли бої. Серед інших у ньому взяв участь Сергій Романовський, колишній командир ногу, який втратив ногу на Донбасі. Це відео вражає!

Копирайт изображения Gardner Quad Squad