World Press Photo: найкращі знімки

Стали відомі переможці конкурсу World Press Photo 2017. Членам журі в цьому році довелося переглянути понад 80 тисяч поданих на конкурс фотографій.

Ось деякі знімки, які отримали нагороди в різних категоріях.

Деякі з цих фото можуть шокувати.

Перший приз отримав знімок, зроблений на місці вбивства посла РФ в Туреччині Андрія Карлова.

турецький поліцейський Мевлут Мерт Алтінтас з пістолетом в руці, через кілька секунд після того, як він застрелив посла.

19 грудня 2016 турецького фотографа Бурхана Озбіліджі, який співпрацює з Associated Press, запросили на відкриття виставки в Анкарі, де був російський посол. На знімку зображений турецький поліцейський Мевлут Мерт Алтінтас з пістолетом в руці - через кілька секунд після того, як він застрелив посла.

Фотограф газети New York Times Деніел Берехулак отримав перший приз в категорії "Загальні новини" за знімок під назвою "Нас вбивають як тварин". На фото - затримані у поліцейській дільниці в Манілі на Філіппінах. Копирайт изображения Daniel Berehulak for The New York Times

Фотограф New York Times Деніел Берехулак отримав перший приз в категорії "Загальні новини" за знімок під назвою "Нас вбивають як тварин". На фото - затримані у поліцейській дільниці в Манілі на Філіппінах.

Сцена обшуку іракськими силами безпеки в Мосулі 2 листопада 2016 року. Автор фото Лоран Ван дер Стокт. Копирайт изображения Laurent Van der Stockt/Getty Reportage

Сцена обшуку іракськими силами безпеки в Мосулі 2 листопада 2016 року. Автор фото Лоран Ван дер Стокт.

Фотограф Сергій Пономарьов. Іракська родина біжить з Мосула, в якому тривають бої, на тлі палаючих нафтових свердловин. Копирайт изображения Sergey Ponomarev for The New York Times

Фотограф Сергій Пономарьов. Іракська родина тікає з Мосула, в якому тривають бої на тлі палаючих нафтових свердловин.

Дві молоді жінки у танці. Копирайт изображения Hossein Fatemi/Panos Pictures

Фотограф Хоссейн Фатемі, серія "Іранська подорож". Дві молоді жінки у танці.

Надання першої допомоги потерпілому від сльозогінного газу Копирайт изображения Amber Bracken

Фотограф Ембер Брекен. Надання першої допомоги потерпілому від сльозогінного газу під час акції протесту на шосе 1806 поблизу міста Кеннон-Болл у штаті Північна Дакота.

Ямайський бігун Усейн Болт Копирайт изображения Kai Oliver Pfaffenbach/Reuters

Ямайський бігун Усейн Болт з посмішкою озирається на своїх суперників на фінішній прямій 100-метрової дистанції на Олімпійських іграх в Ріо в 2016 році.

Автор Олівер Пфаффебах, категорія "Спорт" (окремий знімок).

Морська черепаха Копирайт изображения Francis Perez

Френсіз Перес, категорія "Природа". Морська черепаха, що заплуталася в рибальській сіті біля узбережжя острова Тенеріфе.

Два браконьєра затримані в Мозамбіку Копирайт изображения Brent Stirton/National Geographic

Фотограф журналу National Geographic Брент Стіртон, серія "Війни носорогів". Два браконьєри, яких затримали в Мозамбіку неподалік від кордону з заповідником Крюгер, очікують оформлення в місцевій в'язниці.

16-летняя панда Йе-Йе, в заповеднике Волонг на юге Китая. Копирайт изображения Ami Vitale/National Geographic

Емі Вітале, серія "Дикі панди". На знімку - 16-річна панда Йе-Йе, в заповіднику Волонг на півдні Китаю.

Кубинських студентів розвозять по домівках Копирайт изображения Tomas Munita/The New York Time

Кубинських студентів розвозять на вантажівках після прощання з прахом покійного Фіделя Кастро в провінції Лас Тунас, автор Томас Муніта.

нащадки вихідців з Кореї, що живуть на Кубі Копирайт изображения Michael Vince Kim

Сестри Ольга та Аделіна Лі Хі - нащадки вихідців з Кореї, що живуть на Кубі. Автор Майкл Вінс. Дідом цих кореянок був Їм Чен Тек, один із засновників корейської громади на Кубі.

Повністю роботи лауреатів конкурсу можна побачити тут: www.worldpressphoto.org

Також на цю тему