"Сальто Назад": мама - всіма мовами "мама", зрозуміють

  • Олександра Марченко
  • BBC Україна

"Вийшло так, що пісня "Мамо" - єдина українською мовою (з представлених на національному відборі. - Ред.),- каже вокаліст гурту "Сальто Назад" Саша Таб. - Це так ідейно і класно, що ми в своїй країні будемо співати пісню українською і багатьом, я думаю, буде цікаво послухати, як звучать пісні нашою рідною мовою".

Автор фото, UNIAN

Цієї суботи стане відомо, хто представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення цього року.

Гурт "Сальто Назад" з піснею "О мамо" стали переможцями першого півфіналу національного відбору і першими виступатимуть на фіналі.

Ще до вирішального дня BBC Україна поспілкувалася з "голосом і душею" гурту Сашею Табом.

"На цей конкурс ми потрапили випадково. Ми дуже віримо в знаки. Так вийшло, що нам запропонували - ми погодилися, тому що це новий досвід. Ми подумали: значить, настав час показати наші ідеї, нашу музику більшій кількості людей. Так ми і дійшли до фіналу.

Автор фото, FESENKO MAKSYM

У нас всі пісні, вся творчість створюються навколо ідеї. Кожна пісня наповнена змістом, ми хочемо донести щось хороше людям.

Пісня про маму - про сімейні цінності, про єдність. Це дуже важлива тема. Думаю, кожному в Європі вона буде близька.

Наш виступ - це вібрації любові, вібрація сім'ї, нового життя, майбутнього, енергія, що об'єднує, що рухає настроєм і всім доносить суть крізь призму добра.

Мама - всіма мовами "мама", думаю, всі зрозуміють.

Автор фото, UNIAN

Ми більше отримували задоволення від участі в конкурсі, ніж хотіли перемогти. Але зараз уже захотіли перемоги.

Ми робимо ставку на хороший виступ. Погано виступити - завжди неприємно, прикро. Пісня звучить непогано, готуємо шоу і будемо співати. Всі сили й думки у нас зараз про це.

У нас дуже креативна команда, ми придумуємо супершоу. Такі, що людей вводять у ступор, розкачують, веселять і радують. Тому ми максимум зробимо від себе, щоби представити Україну гідно.

Наша музика - експериментальна. Раніше ми працювали у вужчому напрямку: реггі, фанк, хіп-хоп, трошки джазу, трошки електронної музики. У нас два альбоми - всі пісні досить різні.

Автор фото, FESENKO MAKSYM

"Мамо" - пісня більш фанково-джазова, якісь пісні у нас більш мелодійні, більше поп. Зараз ми робимо музику для ширшої аудиторії.

Ми придумали лейбл "Rookodill'a", називаємо його творчим коворкінгом. До нас приходять багато різних музикантів, просто творчих людей, ми надихаємо один одного і створюємо, в тому числі, музику.

Є кілька людей, які давно пишуть музику для "Сальто Назад", роблять аранжування, вносять ідеї.

Я - голос групи, Ваньок - наш творець, автор пісень, працює з музикантами. Він - наш мозок, а я - голос і душа, можна сказати. Є інші хлопці - Сашко Деінде, гітарист, придумує аранжування.

Автор фото, FESENKO MAKSYM

До Євробачення ми знімали кліп на нову пісню, вона ще не вийшла. Це секрет. Зараз допрацьовуємо пісню "Мамо".

Ми працювали над накопиченням матеріалу для "Сальто", над створенням пісень.

У нас постійно хтось ішов, хтось приходив: ми працювали з різними музикантами, з Дорна, з інших колективів. Після Євробачення ми будемо збирати новий склад групи - постійний, сподіваюся.

У нас вже був досвід виступу в концертних залах. Можна вже й розширюватися - стадіончик зібрати, я не проти. Ми віримо в вищі сили, в вищий розум. Що ми заслужили - те й отримаємо.

Все найкраще - попереду.