Женя Галич (O.Torvald): Євробачення - це перевірка на міцність

  • Олександра Марченко
  • BBC Україна

"Мій тато сказав якось: "Я був би щасливий, якби ти представляв нашу країну на Євробаченні", - розповідає фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич.

Автор фото, O.Torvald

Цієї суботи стане відомо, хто представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017.

Гурт O.Torvald з піснею "Time" переміг у третьому півфіналі національного відбору.

BBC Україна поспілкувалася з фронтменом гурту Женею Галичем.

O. Torvald - це кілька дуже дружних хлопців, які з 2004-го року жили мрією - створити групу, яка буде популярна так само, як наші кумири з журналу "Ровесник".

Ми думали: "Якщо перестанемо грати в гаражі, нам би дуже хотілося, щоб ми збирали зали. Нам так подобаються наші кумири в журналах - от би і з нами таке сталося".

Цілими днями грали в гаражі під впливом американської і британської рок-музики, жили своєю мрією. А потім переїхали до Києва і зробили все можливе, щоб музика стала нашим життям.

Тепер жаліємся на постійну нестачу часу, але при цьому дико щасливі.

Автор фото, Unian

Нам здавалося, що Євробачення - це такий поп-конкурс, в якому абсолютно не варто брати участь, доки ми не вийшли на сцену на першій репетиції.

Величезна команда, сотні людей працюють над тим, щоб в кожному маленькому і великому телевізорі, в кожному будинку люди змогли побачити українську музику. Причому абсолютно різну українську музику.

Ми зрозуміли, що перш ніж судити про будь-які конкурси, треба вийти на сцену і спробувати зробити щось.

Артистові потрібно протягом 3 хвилин показати себе. Якщо у нас на концертах на це йде від години до півтори години, то тут доводиться всю свою впевненість втиснути в ці 3 хвилини. Щоб люди побачили, наскільки ми круті.

Ми зрозуміли, що це така перевірка на міцність. І це дуже класно.

Наша мотивація дуже проста: ми хочемо зробити щасливими своїх батьків. Ми збираємо зали. Ми досить популярні, ми їздимо по країні з концертами, граємо на фестивалях, але нашим батькам хочеться, щоб їхні діти були на якомусь рівні, який бачать вони, - на телеканалах.

Мій тато сказав якось: "Я був би щасливий, якби ти представляв нашу країну на Євробаченні". Це було вирішальним (у рішенні взяти участь в конкурсі. - Ред.).

Автор фото, UNIAN

Пісня "Time" про те, що потрібно цінувати час, в якому ти живеш, і насолоджуватися кожною хвилиною життя.

Час може обірватися раптово - і ти вже не встигнеш зробити все, що відкладав на післязавтра або на понеділок.

Я чув таку історію. Чоловік з дружиною під час відпочинку в якомусь азіатському місті придбали гарну нижню білизну з мереживом. Коли повернулися, він попросив її вдягнути подарунок. Дружина відповіла, що для цієї білизни потрібен особливий привід. Так сталося, що через дуже неприємну хворобу вона померла.

Коли до нього прийшли друзі і повинні були нести її в останню путь, він поклав невеличкий пакунок з білизною поруч з нею. Сказав, що, на жаль, особливій привід так і не настав.

Потрібно цінувати все, що з вами відбувається. Якщо у вас є новий светр, розпакуйте і одягніть його. Якщо у вас є півдня вільних, не втрачайте цей час на ігри або комп'ютер. Візьміть своїх близьких та рідних за руку - і підіть з ними гуляти. Проводьте час з близькими. Телефонуйте батькам, спілкуйтеся зі своїми дітьми.

Ми самознищуємося протягом останніх десятиліть, століть. Це відбувається в усьому світі. Занадто швидко все змінюється. Потрібно жити повільніше і розміреніше, смакувати кожну секунду.

Автор фото, O.Torvald

У четвер - перший генеральний прогін фіналу (Євробачення. - Ред.), в п'ятницю - другий, в суботу виступ. У неділю після того, як ми переможемо у фіналі, я проведу час з родиною.