TAYANNA: мої пісні - це історія мого життя

  • Олександра Марченко
  • BBC Україна

"Представляти Україні на Євробаченні - це одна з моїх мрій, - ділиться TAYANNA. - Але люди вирішують, хто з нас братиме участь в конкурсі".

Автор фото, Secret Service

Цієї суботи стане відомо, хто представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017.

BBC Україна вже поспілкувалася з усіма фіналістами.

TAYANNA стала переможицею першого півфіналу національного відбору до конкурсу.

До початку сольної кар'єри співачка була бек-вокалісткою у Наталії Могилевської та Ані Лорак, брала участь в в шоу "Голос країни 5", співала в групі "Гарячий шоколад".

Автор фото, Secret Service

"Виступити на такій магічній величезній сцені для всієї Європи - це великий досвід, відповідальність перед багатьма, challenge для себе. Це розвиток.

Всі мої пісні - це історія мого життя. Через них можна дізнатися, чим я живу і чим дихаю. Я сама пишу музику і слова.

Я би не розділяла: популярний співак чи не популярний співак. Для мене важливо, щоб моя музика жила. А хто її буде слухати і як її назвуть…

Хтось називає шансоном, хтось каже - поп, а хтось r'n'b. Насправді немає ніякого значення, як ти музику назвеш. Має значення, для чого вона написана. А написана вона, щоб її слухали. Якщо її слухають, це вже щастя для артиста.

Автор фото, UNIAN

Пісня "I love you" - це симбіоз різних періодів мого життя. Це збірка оповідань.

Це настрій сильної жінки, яка продовжує вірити в любов. Вона не збирається більше страждати, мучитися. Вона йде вперед, відкрита для любові. Мотивує не тільки жінок, але і чоловіків, в яких були якісь проблеми в житті, у стосунках.

Це пісня, яка відкриває душу для нового. Просить не зосереджуватись на минулому, не залишати там свою увагу, свою енергію. Тому що сьогоднішній момент вартий уваги.

Важливо відчути себе щасливим зараз, будувати якісь плани на майбутнє, мріяти, культивувати в собі любов, плекати її. А не сидіти і страждати минулим.

Артист творить для людей. Для того, щоб вони слухали цю музику і знаходили себе в цих піснях. Якщо багато слухачів побачать себе в моїй пісні і проголосують за мене, я їм буду вдячна.

У 2011 році я залишила гурт "Гарячий шоколад". Після цього два роки не мала права співати.

Три останні роки я працюю над своєю творчістю і вже десь півроку ми працюємо з Аланом (продюсер співачки Алан Бадоєв. - Ред.).

Зараз ми працюємо над україномовним альбомом із п'яти пісень. Дві пісні ми зробили з Рожденом Ануссі, також фіналістом (національного відбору. - Ред.).

Потім будемо брати участь у "Гетсбі" (балет "Великий Гетсбі". - Ред.). У нас багато планів.