Українські дороги: влада просить потерпіти

Ями на дорогах Копирайт изображения UNIAN
Image caption Дороги в Україні традиційно "тануть" разом зі снігом, але цього року, визнають в "Укравтодорі", все особливо погано

Дороги в Україні будуть нормальними не раніше як за 5 років, і лише за умови, що буде достатньо грошей. Це оптимістичний сценарій від "Укравтодору" та міністерства інфраструктури.

Зараз, коли зійшов сніг, в Україні майже не лишилося шляхів у хорошому стані.

І керівники тих відомств більше за всіх відчувають на собі народний гнів.

Чиновники визнають, що ситуація критична, але просять українців запастися терпінням і допомогти.

Хто винен?

"В цьому місті дороги і транспорт проектують або дебіли, або диверсанти", - написав на Facebook громадський активіст Зорян Кісь.

"А назву міста можна ставити не задумуючись..." - додав у коментарях Любомир Шкорута.

Приблизно у той самий час у будівлі міністерства інфраструктури - зовсім неподалік місця, де у понеділок частково обвалився Шулявський шляхопровід - звітують про стан автошляхів та мостів після зими.

Копирайт изображения mtu.gov.ua
Image caption Плани уряду на 2017-ий - "оптимістичний сценарій"

95% українських доріг - "у дуже поганому стані", каже виконуючий обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") Славомір Новак.

"Мрія кожного українця - це хороші дороги", - говорить колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі і для прикладу демонструє фото однієї зі звичайних польських доріг. Дорога рівна і без ям.

"Але, на превеликий жаль, це все ще мрії. Наша реальність інша, - додає він. - Я нікого не обманюватиму, не обіцятиму чуда і того, що ми швидко змінимо ситуацію в Україні".

За словами пана Новака, вони почали вирішувати проблему поганих доріг у Польщі на початку 2000-х років. В Україні навряд чи вийде швидше.

Тим паче, що тутешній "діагноз" - це "хронічне недофінансування" ремонту дорожнього покриття. Минулого року, приміром, в Україні відремонтували лише 1% доріг, у 2013-2014 було ще менше.

Ще одна проблема - погода і клімат. Хоча ці пояснення часто стають темою для інтернет-мемів, чиновники кажуть, що усе насправді так: якщо, наприклад, у Швеції взимку здебільшого мінусова температура, то в Україні цього сезону вона 50 разів перетинала позначку "нуль".

Це означає, що вода, яка потрапила до тріщин в асфальті, неодноразово замерзала і розмерзала з усіма наслідками.

"Українські автошляхи, на жаль, за час зими не стали кращими", - іронізує міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Це виклик для нас усіх", - додає керівник "Укравтодору".

Що робити?

В Україні майже 170 тисяч кілометрів доріг і 250 тисяч кілометрів міських вулиць (за останніми стежить не "Укравтодор", а місцеві структури).

Вже нині, за словами Славоміра Новака, площа ям становить 12 мільйонів квадратних метрів, а до квітня ця цифра може сягнути 18 мільйонів.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption В "Укравтодорі" кажуть, що ця зима була вкрай важкою для доріг

Бюджет "Укравтодору" на 2017-й становить менше 17 мільярдів гривень. Хоча ще приблизно стільки ж очікують отримати до кінця року додатково.

Приблизно половина із тих грошей, що вже є, йде на погашення кредитів та давніх боргів. У підсумку, каже пан Новак, вони можуть залатати не більше третини ям.

Ще восени він казав, що від так званого "поямкового ремонту", який в Україні традиційно вважають одним із джерел розкрадання бюджетних грошей, треба відмовитися. Тепер же називає його "меншим злом", тому що за ті гроші, що є, можна провести повноцінний ремонт 30 кілометрів доріг, або ж підлатати 400 кілометрів.

"Що би зробив кожен з вас, будучи керівником "Укравтодору? - запитує він. - Для мене відповідь є очевидною".

В уряді за "оптимістичним сценарієм" цього року планують повноцінно полагодити 2195 кілометрів доріг. "Забезпечити проїзд основними коридорами" обіцяють не раніше червня.

Щоб було дешевше, розглядають можливість будівництва бетонних доріг в Україні.

"Я сподіваюсь, що спільно з "Укравтодором" ми зможемо використати потужності українських промислових виробництв", - каже пан Омелян.

Ще одна проблема - мости. За словами міністра, із 17 тисяч, зведених в Україні, 9 тисяч - в аварійному стані, 4 тисячі потребують негайного ремонту. Подекуди, додає він, може скластися ситуація, коли внаслідок аварії не з'єднаними виявляться обласні центри. Але відремонтувати цього року планують не більше 80 мостів.

Що далі?

Аби дороги в Україні не лише у мріях були схожими на ті, якими їздять західні сусіди українців, треба впродовж принаймні п'ятьох років витрачати на це хоча б 50 мільярдів гривень із бюджету, кажуть в міністерстві інфраструктури.

При цьому на всю суму не претендують - у планах уряду залишити у підпорядкуванні "Укравтодору" лише 50 тисяч кілометрів доріг, а решту віддати на розсуд влади на місцях.

Це багато кого насторожує, особливо з огляду на те, що навіть зараз у різних областях кілометр тієї самої дороги може коштувати по-різному. Антирекордсменом, за словами самого міністра, є Одещина, де класти асфальт чомусь дорожче за інші області.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption В уряді обіцяють, що тепер слідкуватимуть за тим, аби асфальт не клали "під дощ"

Кажуть, цьому невдовзі покладуть край, оскільки в Україні вирахують середню ціну ремонту автошляхів і орієнтуватимуться на неї.

Аби нікому не кортіло шукати можливості "схалтурити", Кабмін запровадив незалежний контроль якості усіх дорожніх робіт в Україні - систему FIDIC. Відповідно до нових умов, за ремонтами наглядатиме так звана Служба інженера - незалежна юридична особа.

"Ні в мене, ні в Славоміра не буде чергового будинку в Конча-Заспі. Та в нас і першого немає", - додав міністр.

Порушників обіцяють карати - Володимир Омелян розповів, що днями за поганий ремонт догани отримало усе керівництво одного з обласних автодорів.

Громадськість вважає, що цього замало. На сайті президента нещодавно зареєстрували петицію, яка вимагає "ввести кримінальну відповідальність за виробництво неякісного дорожнього покриття, а також за укладення дорожнього покриття з порушенням технології". Наразі вона зібрала 1300 підписів із необхідних 25 тисяч.

Урядовці натомість просять людей про співпрацю - повідомляти їм про поганий ремонт доріг. Для цього створили спеціальну скриньку: icare@ukravtodor.gov.ua

"Терпіння. Неможливо побудувати дороги за тиждень чи навіть за рік. Особливо в тих умовах, які зараз склалися в Україні", - поки що радить Славомір Новак.

Новини на цю ж тему