Бенксі розписав готель з "найгіршим видом із вікна"

Цей готель пишається "найгіршим видом із вікна у світі", і до офіційного відкриття його прикрасили роботами вуличного художника Бенксі.

готель

Новий "Відгороджений готель" (Walled Off Hotel) у Вифлеємі розташований біля суперечливої бетонної стіни, яку звів Ізраїль на Західному березі.

Кімнати там декоровані роботами Бенксі, більшість з яких розповідає про конфлікт у регіоні.

Готель планують відкрити для всіх 20 березня. Він частково є і арт-галереєю, і політичною заявою.

Підпис до фото,

Готель розташований у частині міста, що перебуває під контролем Ізраїлю. Це означає, що в нього зможуть потрапити відвідувачі з Ізраїлю.

Підпис до фото,

Кожен номер оформлений роботами Бенксі. На стіні однієї з кімнат зображено бій подушками між ізраїльським і палестинським військовими.

Підпис до фото,

Це - президентський люкс.

Підпис до фото,

Кімната оформлена у жартівливому стилі. Власники готелю кажуть, що це стиль "англійського клубу джентльменів із колоніальних часів".

Підпис до фото,

Навіть звичайний телевізор перетворили на політичне мистецтво.

Підпис до фото,

Готель пишається своїм "найгіршим видом з вікна в світі".

Підпис до фото,

Тут можна побачити і рятувальні жилети мігрантів, і статуї, які "задихаються" від сльозогінного газу, і зморених голодом херувимів.

Підпис до фото,

У зоні музею розказують про Декларацію Бальфура, якою Британія підтримала "створення у Палестині національного осередку для єврейського народу".

Підпис до фото,

У барі стіна прикрашена камерами безпеки, рогатками та кувалдами. Політичні роботи є також у ресторані. А в галереї на першому поверсі - палестинське мистецтво.

Підпис до фото,

Двері готелю виходять до ділянки стіни, яку раніше розмалював Бенксі.

"Стіни зараз популярні, - цитують заяву Бенксі. - Але я зацікавився ними задовго до того, як їх зробив популярними Трамп".

Ізраїль заявляє, що та стіна потрібна, щоб запобігти терористичним атакам. Палестинці твердять, що це захоплення землі й бар'єр є незаконним.

Бронювання в готелі стартує від 11 березня - за дев'ять днів до запланованого на 20 березня офіційного відкриття.