#НеПроґавте: жінки, Шевченко та Піп Іван

суд ООН у Гаазі Копирайт изображения Getty Images

Україна проти Росії на історичному суді ООН у Гаазі, ухвалення безвізу для України вийшло на фінішну пряму, розповідь емігранта про реалії життя за кордоном, щоденник Тараса Шевченка у запитання та феміністичний марш в Києві - ці та інші новини тижня, що минає, у нашій підбірці.

Ми склали традиційну щотижневу добірку найважливіших новин тижня, щоб ви були в курсі усіх подій.

У Гаазі завершився перший етап розгляду позову України щодо Росії зі звинуваченням у порушенні конвенцій ООН про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Українку і її нареченого з Південної Африки затримали в Об'єднаних Арабських еміратах за позашлюбний секс. Дівчина поскаржилася лікареві на болі в животі. Медик визначив, що вона вагітна. Після того, як молоді люди не змогли надати свідоцтво про шлюб, їх арештували в лікарні за позашлюбний секс, який в ОАЕ вважають незаконним. Згодом обвинувачення зняли.

Копирайт изображения UNIAN

Профільний комітет Європарламенту схвалив проект безвізового режиму для України і передав документ на остаточне схвалення парламенту ЄС.

Копирайт изображения KASPER MARIUSZ KAPRON OFM
Копирайт изображения Getty Images

"Але коли приходиш в офіс з питань міграції, то можуть бути проблеми, можуть до тебе дуже упереджено ставитися. Це неприємно, коли до тебе так ставляться тільки тому, що ти мігрант.

Тут залежить від людини, на яку натрапиш.

У Німеччині, наприклад, зі мною якось не хотіли говорити англійською".

Копирайт изображения Getty Images

Влада самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" запровадила "зовнішнє управління" на підприємствах, розташованих на території "республік", але зареєстрованих в Україні.

Як виглядає "націоналізація" зсередини, як на неї відреагували місцеві мешканці та які економічні й соціальні наслідки такого кроку?

Блоги

Копирайт изображения МУЗЕЙ ЛІТЕРАТУРИ ІМЕНІ А. МІЦКЕВИЧА У ВАРШАВІ

До дня народження Тараса Шевченка ми склали для вас квіз по його щоденнику.

Найцікавіше з рубрики BBC Журнал

Копирайт изображения RODOLFO CONTRERAS

Понад півсторіччя тому Хусто Гальєго почав будувати церкву на успадкованій землі. Дивовижний проект усе ще триває.

Копирайт изображения MEHMET GENÇ

Фотограф Мехмет Генч фотографує жінок різних національностей після того, як вони почують комплімент. Йому вдається вхопити дійсно безцінний момент.

Фото

Копирайт изображения SERJO POZDNYKOV

Відео

У Києві 8 березня пройшов Феміністичний марш.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
8 березня у центрі Києва кількасот людей вийшли на Феміністичний марш.‏

Доцент Пусанського національного університету Роберт Келлі давав інтерв'ю програмі ВВС News про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадр буквально увірвалися його діти.

Новини на цю ж тему