Доцент Келлі: "На мені були штани!"

Родина Келлі
Image caption Ані Роб Келлі, ані його дружина Чона не очікували світової популярності

Сім'я доцента Пусанського національного університету Роберта Келлі прославилася, коли соцмережами розлетівся уривок його інтерв'ю BBC, яке раптово перервали діти, що увірвалися до кімнати.

Після того як пристрасті дещо вщухли, ведучий BBC Джеймс Менендес, який брав інтерв'ю у пана Келлі, знову зв'язався з доцентом.

Вони поговорили про цю раптову славу і прояснили кілька речей, які активно обговорювали в соцмережах.

Роб Келлі: Це щось неймовірне - звісно, ми зовсім не очікували такої уваги і нічого подібного в нашому житті раніше не було.

Нам обірвали всі телефони, надіслали повідомлення в Twitter і Facebook: будь ласка, зв'яжіться з BBC, ми хочемо взяти ще одне інтерв'ю.

Джеймс Менендес: Минулого разу у нас не вийшло познайомитися з вашою родиною - була не та ситуація. Будь ласка, представте нам свою чарівну дружину й дітей.

Р.К.: Це моя дружина Чона Кім. Це мій син Джеймс (корейський варіант його імені - Юсок), а це Меріон (Єна) - вони обоє Келлі.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
Пряме включення експерта для програми ВВС перервала поява неочікуваних гостей.

Д.М.: Я дуже радий нарешті познайомитися з вами, як слід, і поговорити, а не просто дивитися, як ви бігаєте на задньому плані. Чона, що ви пережили за останні кілька днів?

Чона Кім: Інколи було важкувато, але ми, здається, впоралися. (Посміхається, дивиться на чоловіка. - Ред.) Ми в порядку! Все краще і краще!

Д.М.: Після публікації цього відео ви стали найвідомішою родиною світу.

Р.К.: Так, і ми зовсім цього не очікували! На нас ринула лавина коментарів, запитань, думок...

Одна жінка запитала мене, чи я не ясновидець. Може, я бачу в небі знаки чи щось подібне? На нас звалилася хвиля мейлів від різних ЗМІ з різноманітними наполегливими проханнями.

Ми не відповідали - і я перепрошую, якщо збоку це виглядало, ніби ми всіх ігноруємо - насправді, ми просто не знали, що і як відповідати.

Д.М.: Коли ви самі переглянули цей ефір - напевно, ви дивилися його не раз, - ви самі оцінили, наскільки прекрасна комедія відбувалася на задньому плані?

Р.К.: Так, звичайно! Ми переглянули його багато разів, і наші сім'ї теж, і всі наші знайомі. На нашу думку, це дуже смішно. Тому я розумію, чому людям так подобається дивитися відео про те, як звичайна сім'я абсолютно несподівано для себе опинилася в кадрі.

Д.М.: Найсмішнішу роль у цій комедії зіграла Чона - тим, як вона літала на задньому плані, намагаючись зібрати по кімнаті Меріон і Джеймса. Вам теж це потім здалося смішним?

Ч.К.: Так, ми дуже сміялися! Хоча й дещо переживали...

Р.К.: Насправді ми переживали, що BBC більше ніколи нам не дзвонитиме. Серйозно! Це була наша перша думка: ми абсолютно зіпсували відносини з вами!

Д.М.: А можете розповісти, як це взагалі сталося? Зрозуміло, що двері були не замкнені, але мені цікава реакція Чони: коли ви зрозуміли, що діти зайшли в кімнату?

Ч.К.: Я записувала вашу програму! Коли Роб дає інтерв'ю в прямому ефірі, я зазвичай дивлюся ефір і записую його...

Р.К.: ...У сусідній кімнаті є телевізор.

Д.М.: Тобто ви дивилися його в сусідній кімнаті. І у вас, напевно, серце похололо, коли ви побачили, як до кімнати заходить Меріон?

Ч.К.: Я одразу побігла туди! У той момент в мене навіть не було часу щось подумати, я наче відключилася!

Д.М.: Тобто ви побачили, що відбувається по телевізору, в прямому ефірі. Спершу, як Меріон заходить в кімнату, а за нею - і Джеймс...

Ч.К.: Так, але найсмішніше те, що скайп-інтерв'ю ти бачиш в ефірі з невеликою затримкою. І я не встигла побачити, як зайшов іще й він...

Р.К.: Між моїми словами і ефіром, який можна дивитися у вітальні, затримка близько 20 секунд.

Тому дружина не зрозуміла, що саме відбувається. Вона побачила, як до кімнати заходить Меріон, тільки через 20 секунд після того, як це сталося насправді. Тому вона і влетіла в кімнату.

Знімаєш кліп - і тут заходять діти. Я просто зробив дурницю і не замкнув двері. Це, звісно, моя провина.

Д.М.: А як ви поставилися до припущення, яке висловили в інтернеті, що Чона - це няня, а не мама Меріон і Джеймса?

Ч.К.(сміється): Ні, я дружина Роба, а не няня. Комусь іще здалося, що я зарізко витягла дітей із кімнати. Я просто робила все, що могла в цій надзвичайній ситуації. Я потім вибачилася перед Меріон.

Д.М.: Але вас не образило припущення, що Чона - не ваша дружина, а ваша няня?

Р.К.: Ну так, було не дуже приємно ...

Ч.К.: Але ми не стали вплутуватися в жодні суперечки в мережі. Я сподіваюся, що люди просто посміються над цим відео, а не сперечатимуться з цього приводу.

Я не няня - це факт, тож сподіваюся, що люди перестануть сперечатися і сваритися.

Д.М.: Ви сиділи в ефірі з абсолютно незворушним обличчям - але про що ви думали, коли зрозуміли, що в кімнаті неочікувані гості?

Р.К.: Розмовляючи по Skype, ти бачиш і свою картинку, тож я побачив Єну на екрані, щойно вона відкрила двері. Я сподівався, що моя дружина це рано чи пізно помітить і знайде спосіб виманити її з кімнати.

На відео видно, як я намагаюся заховати дочку рукою за стілець - це тому, що саме у цій кімнаті, яка є моїм робочим кабінетом, ми тримаємо іграшки та дитячі книжки. Я сподівався, що, можливо, вона візьме якусь книжку почитати - хоч на півхвилини, щоб можна було просто швидко закінчити інтерв'ю.

А ось коли у кімнату в'їхав син на ходунцях - тут уже я зрозумів, що геть нічого не зможу зробити. Думав, може, ви самі перервете інтерв'ю, а я посиджу, не міняючи виразу обличчя і вдаватиму, що нічого не відбувається - може, пронесе.

Д.М.: Тут уже я маю перед вами вибачитися за те, що не перервав інтерв'ю в цей момент. Я міг, звичайно, але якби я це зробив, скільки людей не змогли би отримати задоволення від цієї прекрасної сцени!

І ще одне питання я зобов'язаний вам задати: у що ви були одягнені? Багато глядачів висловили припущення, що ви не встали зі стільця просто тому, що були в піжамних штанах. Чи, може, навіть зовсім без них, бо був уже пізній вечір.

Р.К. (сміється, показує штани): Ні, на мені були штани!

Ч.К.: Того вечора у доньки була вечірка в саду на честь дня народження, тож ми були в нормальному, цивільному одязі.

Р.К.: У звичайному одязі, так. І все це не було постановкою. Дехто казав, що це все постановка, що ми спеціально це зробили, щоб привернути увагу. Це не правда.

Ч.К.(сміється):У нас є фото з вечірки в дитячому садку!

Д.М.: Ні, очевидно, що це не могло бути постановкою. Просто хронологія склалася ідеально. Причому мені найбільше сподобався один епізод: ви все ще дивилися в камеру, але в якийсь момент просто в розпачі закрили очі зі знайомим кожному з батьків виразом обличчя: "Будь ласка, хоч би це скінчилося, хоч би вони пішли!"

Р.К.: Ну так! З одного боку, я не хочу, щоб мої діти думали, що їм не можна заходити в мою кімнату. На відео видно, що дочка входить до кімнати, пританцьовуючи, - вона явно почувається дуже комфортно й розкуто.

З іншого боку, складно працювати, коли діти ходять туди-сюди. І це вічна проблема балансу для людей, які інколи працюють із дому.

Д.М.: Знаєте, що ще мені написали глядачі в соцмережах? Що ви маєте подарувати своїй дружині якийсь похід в спа-салон - за все, що вона зробила на цьому відео.

Р.К.: Це безумовно. Моя дружина, поза сумнівами, заслужила медаль за те, як піклується про нашу сім'ю. Це правда - і спасибі за ідею!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему