Капелюшок королеви нагадав декому прапор ЄС. Збіг?

pic of queen and pic of EU flag Копирайт изображения @youngvulgarian/Twitter

Королева Єлизавета II відкрила першу сесію новообраного парламенту тронною промовою, в якій виклала плани уряду на найближчі два роки.

Головним пріоритетом залишається брекзит, і королева перерахувала деякі з законодавчих заходів, які повинні будуть підготувати країну до нього.

У соцмережах, однак, обговорювали не стільки зміст промови, скільки головний убір монарха.

"Не хочу вдаватися до недоречного гумору, але капелюх королеви схожий на прапор Євросоюзу", - написала, наприклад, користувач Federica Cocco у Twitter.

Копирайт изображения Federicacocco/Twitter

Уже під час трансляції промови у Twitter набирали популярність пости з хештегом #QueensSpeech, присвячені синьому капелюху з жовтими квітами.

До вечора на цю тему було понад 80 тисяч твітів.

"Приємно бачити Її Величність Королеву у євросоюзівському капелюшку", - написав користувач Graham Bett.

Копирайт изображения @GrahamBett/Twitter

Синій і жовтий кольори помітили в Європі.

Гі Верхофстадт, президент Альянсу лібералів і демократів в Європі, написав у Twitter: "Очевидно, що Євросоюз у Британії ще когось надихає".

Вперше від 1974 року королева виступила з тронною промовою в парламенті без традиційного парадного вбрання - мантії та корони. Це пояснюється браком часу на репетицію церемонії.

Зазвичай монарх прибуває на церемонію в кареті. Цього разу вона приїхала в автомобілі.

Не було і урочистої процесії входження в Палату лордів.

Копирайт изображения Twitter
Image caption Гі Верхофстадт, президент Альянсу лібералів і демократів в Європі, написав: "Очевидно, що Євросоюз у Британії ще когось надихає"

Очевидно, якби королева прибула до парламенту в традиційному парадному одязі, навряд чи хтось би обговорював, у що вона одягнена.

Один із користувачів Twitter написав: "Вбрання королеви зазвичай добирають дуже ретельно, з урахуванням як його вигляду, так і можливої ​​символіки. Це в жодному разі не може бути збігом".

Інший додає: "Це не може бути збігом. Королева не така наївна. Втім, вона може стверджувати, що золоті вставки на синьому тлі капелюха символізують її корону, а синій - це колір Консервативної партії".

Новини на цю ж тему