#НеПроґавте: відставка Балчуна і "морські блохи"

Загибель Ірини Бережної, брязкання зброєю з боку КНДР та історія вагітної 10-річної дівчинки - ми зібрали для вас центральні події та найцікавіші матеріали тижня.

У Хорватії загинула в автокатастрофі колишній депутат від Партії регіонів. Поховали Ірину Бережну 10 серпня у Києві.

Копирайт изображения UNIAN

Польський менеджер Войцех Балчун, який більше року керував "Укрзалізницею", написав заяву про звільнення. Пригадуємо, чим він запам'ятався на цій посаді.

Копирайт изображения UNIAN

Валізи пакує не лише пан Балчун: за даними соціологів, від 20 до 30 відсотків українців хочуть залишити Україну, бо вважають, що на батьківщині не мають перспектив.

Ми поговорили з експертами про те, що стоїть за цими цифрами.

Копирайт изображения UNIAN

У міжнародній політиці увага світу була прикута до нових погроз з боку Північної Кореї - ударити по острову Гуам, на якому розташована американська військова база.

А що ж відповіли США?

Копирайт изображения Getty Images

Індію вразила історія 10-річної дівчини, яка завагітніла внаслідок зґвалтування. Кажуть, вона ще навіть не знає, що з нею відбувається.

Копирайт изображения Getty Images

Інша одна моторошна історія сталася з 16-річним австралійським підлітком. Він зайшов у воду на пляжі на півгодини, а коли вийшов - його ноги були в крові. Обережно! Фото не надто приємні.

Експерти висувають різні версії того, що сталося.

Копирайт изображения JARROD KANIZAY

Ірландська співачка Шинейд О'Коннор виклала відео, яке вразило її колег та шанувальників.

Вона розповіла, що живе на самоті в мотелі у Нью-Джерсі, має думки про самогубство, і що в її житті немає нікого, крім психотерапевта.

Копирайт изображения SINEAD O'CONNOR

У рубриці BBC Журнал читачам найбільше сподобався матеріал про японців, які мало сплять, демонструючи свою працьовитість. Зате потім куняють у транспорті, в школах і навіть на нарадах.

Копирайт изображения ADRIAN STOREY/UCHUJIN

Наша блогерка з Луганська розповідає про тамтешні ціни.

Копирайт изображения Yana Viktorova

Фільм Крістофера Нолана про британських, французьких і бельгійських солдатів, які потрапили у пастку ворога на пляжі в Дюнкерку, став хітом кінопрокату цього літа. Але що про нього думають люди, які живуть у цьому приморському містечку?

Копирайт изображения Warner Brothers

Літній відпочинок в Україні може бути різним. Не обов'язково ходити в кіно чи лежати на пляжі. Іще, наприклад, можна жати хліб.