Зірки "Еммі-2017" на червоній доріжці - фото

Зірки найкращих телесеріалів і шоу постаралися виглядати на церемонії вручення "Еммі-2017", яка відбулася в Лос-Анджелесі, максимально ефектно.

Різ Візерспун

Автор фото, Getty Images

Різ Візерспун зіграла одну з головних ролей в серіалі "Велика маленька брехня", який цього вечора відзначили п'ятьма нагородами "Еммі". Однак в номінації "Найкраща актриса в міні-серіалі або фільмі" Різ обійшла її колега по серіалу Ніколь Кідман.

Автор фото, Getty Images

Ніколь Кідман вдалося успішно перекваліфікуватися з актриси кіно в телеактрису.

Автор фото, Getty Images

Донька музиканта Лені Кравіца Зої Кравіц також знялася в серіалі "Велика маленька брехня".

Автор фото, Getty Images

Актор і режисер Дональд Гловер отримав дві статуетки. Він став першим афроамериканцем, який переміг в номінації "Найкращий режисер комедійного серіалу".

Автор фото, Getty Images

Телепрограма Ру Пола (на фото з телеведучою Мішель Візаж) Drag Race представили в номінації на найкраще реаліті-шоу, але в підсумку поступилася проекту "Голос" каналу NBC.

Автор фото, Getty Images

Лена Вейт увійшла в історію церемоній "Еммі", ставши першою афроамериканкою, яка перемогла в номінації на найкращий сценарій комедійного серіалу. Вона стала сценаристом однієї з серій шоу "Майстер не на всі руки", сюжет для якого, за її словами, взяла зі свого життя.

Автор фото, Getty Images

Актору серіалу "Дуже дивні справи" Ною Шаппу 12 років. Цього разу його шоу не отримало жодної нагороди.

Автор фото, Getty Images

Зірка фантастичного серіалу Еван Рейчел Вуд номінувалася у категорії "Найкраща актриса драматичного серіалу", але поступилася Елізабет Мосс, яка зіграла головну роль в "Розповіді служниці".

Автор фото, EPA

Британська актриса Клер Фой також номінували на "Найкращу актрису драматичного серіалу" за роль королеви Єлизавети в серіалі "Корона".

Автор фото, EPA

Актрисі серіалу "Дуже дивні справи" Міллі Боббі Браун не вдалося перемогти в номінації "Найкраща актриса другого плану в драматичному серіалі".

Автор фото, EPA

Алек Болдуїн переміг в номінації на найкращого актора другого плану за свою роботу в комедійному шоу Saturday Night Live, в якому він пародіює президента США Дональда Трампа.