Мистецтво будувати: найкращі архітектурні фото року

Міжнародний конкурс архітектурної фотографії Art of Building назвав 12 переможців цього року. Від абстрактних архітектурних деталей до занедбаних будівель - ВВС публікує роботи призерів.

Копирайт изображения MEHMET YASA
Image caption Фотографія Мехмета Яси "Око вежі". На знімку, зробленому в дзвіниці італійського міста Верона, - зображення гвинтових сходів і дзвони, що створюють ілюзію ока.
Копирайт изображения Hanqing Qu
Image caption Цей знімок Ханціна Цюй зробив в Негара - головній мечеті Малайзії. "Коли сонячні промені проникають у дім, світло і тінь зливаються воєдино у цьому феєричному просторі, - каже він. - Це схоже на кадр з фільму "Початок".
Копирайт изображения Hans Wichmann
Image caption Фотограф Ханс Вічман зобразив юного велосипедиста на тлі культурного центру в місті Авілес на півночі Іспанії. За словами фотографа, музей, створений архітектором Оскаром Німеєром є успішною інтеграцією сучасних будівель і старого архітектурного ландшафту промислової зони.
Копирайт изображения FRANCIS MESLET
Image caption Франсіс Меслет зробив знімок всередині французького меморіалу, спорудженого до сторіччя Першої світової війни.
Копирайт изображения Linda van Slobbe
Image caption "Це історичний театр типової овальної форми зі сценою в одному кінці та ансамблем з декількох ярусів і балконів по периметру, - каже фотограф Лінда ван Слоббе про театр у французькому місті Бар-ле-Дюк. - У нього дивовижні декорації".
Копирайт изображения Robert Cassway
Image caption Фотографія покинутої школи в штаті Монтана в США - частина колекції "Зникаючий Захід" фотографа Роберта Кассвея. "Фотографія показує, якими руйнівними час і природа є для будівлі, приреченої на запустіння і занепад, після того як сім'ї, що колись жили у Фресно, виїхали з цієї місцевості", - говорить він.
Копирайт изображения Andrean Hadhianto Kwee
Image caption Неоготичний собор Святого Андрія Первозванного збудували в Сінгапурі у середині 19-го століття. За словами фотографа Андреана Хадхіанто Кві, собор велично підноситься над околицями, зберігаючи при цьому свою самобутність.
Копирайт изображения Petr Starov
Image caption "Кладовище XXI століття" - так назвав свій знімок Петро Старов. На фотографії зображене заморожене будівництво торгового центру в Рязані.
Копирайт изображения Guo Ji Hua
Image caption Знімок "Вальс пересічних мостів" фотографа Го Цзі Хуа зроблений в китайській провінції Гуандун за допомогою дрона. "Перетини доріг на знімку створюють абстрактний і гарний візерунок", - зазначає фотограф.
Копирайт изображения Dmytro Levchuk
Image caption "Геометрична концепція" фотографа Дмитро Левчука - незвичайний купол холу житлового будинку в Дубаї
Копирайт изображения Hossein Younesi
Image caption Хоссейн Йовнезі зобразив незвичайні архітектурні форми сучасного житлового будинку в Ірані.
Копирайт изображения Gautam Kamat Bambolkar
Image caption "Шорсткуваті, рельєфні труби станції метро в Нью-Йорку, якими прокладений кабель, гіпнотично звиваються над моєю головою", - говорить Гаутам Камат Бамболкар. "Від входу вони тягнуться в глибину. Це схоже на страшну рукотворну печеру", - додає фотограф.

Конкурс архітектурної фотографії Art of Building проходить за підтримки Королівського інституту будівництва Британії.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему