Суботні сутички під Радою - у фото

Увага! Далі у цьому матеріалі є фото, які можуть вас вразити.

У суботу поліція прийшла до наметового містечка під Верховною Радою "проводити слідчі дії", активісти чинили опір та палили шини.

Перші намети біля парламенту виникли у жовтні після великого протесту під час акції на підтримку "Великої політичної реформи".

Згодом більша частина активістів відмежувалася від нього.

Раніше цього тижня - після сутички з поліцією - відмежувалася і партія Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил", яка раніше брала активну участь у протестах.

Копирайт изображения Dronarium Украина

Внаслідок сутичок під Верховною Радою між правоохоронцями та мітингувальниками за медичною допомогою звернулися 13 учасників акції та семеро співробітників поліції.

Копирайт изображения AFP

Поліція каже, що у наметовому таборі знайшли дев'ять гранат РГД-5, запали, "коктейлі Молотова" та п'ять димових мін.

Копирайт изображения EPA

У поліції заявили, що на території табору проводять слідчі дії за рішенням суду в рамках двох кримінальних проваджень: за фактом спроби захоплення "Жовтневого палацу", інше - щодо подій 27 лютого біля ВР.

Копирайт изображения Reuters

Нардеп Єгор Соболєв повідомляв, що під час штурму табору у ньому перебувало від 70 до 100 осіб, усіх було затримано та доправлено до поліції.

Копирайт изображения Reuters

Після подій під Радою дев'ять протестувальників доправили до лікарень, один з них у важкому стані, повідомляв рух "Визволення".

Копирайт изображения Reuters

Силовики затримали понад 100 людей, які чинили спротив співробітникам поліції.

Копирайт изображения Reuters

Мітингарі уточнили, що найбільше постраждали жінки та пенсіонери, які прийшли підтримати протестувальників.

Копирайт изображения Reuters

Табір все ж демонтували, хоча поліція казала, що прийшла не за цим. У суботу в таборі перебували кілька десятків активістів.

Копирайт изображения Dronarium Украина

Попри те, що 1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд, мітингарі не полишали наметове містечко. Ухвалення цього проекту було головною вимогою учасників протесту.

Новини на цю ж тему