#НеПроґавте: баталії в Інтерполі та річниця Євромайдану

Євромайдан Копирайт изображения Getty Images

Цього тижня в Інтерполі розгорталися пристрасті навколо виборів керівника цієї структури, в Україні відзначали п'яту річницю початку Євромайдану, а Константинополь анонсував історичну дату.

На початку тижня спалахнув скандал навколо виборів керівника Інтерполу. За повідомленням міжнародної преси, найкращі шанси посісти цю посаду мав російський генерал-майор поліції Олександр Прокопчук. Які подробиці та чим врешті закінчилася ця історія - в наших матеріалах:

Копирайт изображения Getty Images

Ми продовжуємо висвітлювати тему надання томосу православній церкві в Україні. Опублікували інтерв'ю з митрополитом Черкаським та Канівським УПЦ МП Софронієм (Дмитруком), який є прихильником створення автокефальної церкви в Україні.

А Константинополь анонсував історичну дату - Об'єднавчий собор української православної церкви відбудеться в грудні 2018 року.

Копирайт изображения PATRIARCHATE.ORG

В Україні наближаються президентські вибори. Минулого тижня кілька націоналістичних організацій заявили про підтримку свободівця Руслана Кошулинського на президентських виборах.

Також ми дослідили, чому Юлія Тимошенко очолює президентський рейтинг. Детальніше читайте в матеріалі:

Копирайт изображения Getty Images

21 листопада країна відзначала п'ять років Євромайдану. У Генеральній прокуратурі України заявили, що більшість злочинів, скоєних під час Євромайдану, розкрита.

Ми опублікували блог колишнього голови представництва Євросоюзу в Україні Яна Томбінського про ті події. Почитайте, чим був для нього Євромайдан, та чого навчив.

Копирайт изображения Getty Images

Також ми склали мапу про те, де, коли та як нападали на активістів в Україні за п'ять років після початку Майдану? У цьому огляді ми зібрали інформацію про понад 70 нападів.

Представлений список не є вичерпним. Утім, він дозволяє побачити тенденції нападів на громадських активістів: регіони, де сталося найбільше нападів, категорії людей, на яких нападають найчастіше, та, зрештою, спосіб, у який діють нападники.

Увечері саме в річницю початку Євромайдану активісти пікетували фаст-фуд, який відкрився у Будинку профспілок, де гинули люди.

А такими минулого тижня були в нас новини про здоров'я:

Копирайт изображения Getty Images

Ще ви можете дізнатися, чому у вомбатів унікальні кубічні екскременти, а також подивитися найсмішніші фото дикої природи.

Копирайт изображения MARY MCGOWAN/CWPA/BARCROFT IMAGES

Не вірите в добро? Тоді почитайте нашу історію про дитину, у якої вкрали улюблену іграшку, з якою вона не розлучалася протягом двох років. Копію шукали всім Фейсбуком, і знайшли.

Хочете отримувати головні матеріали в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини на цю ж тему