BBCUkrainian.com
Російська
Румунська
Інші мови

Останнє поновлення: п’ятниця, 24 лютого 2006 p., 18:42 GMT 20:42 за Києвом

Перешліть цю сторінку другові Версія для друку
Юрій Винничук - переможець конкурсу Бі-Бі-Сі

книжки
Завершився конкурс Українська книга року Бі-Бі-Сі 2005, у ході якого аудиторія Бі-Бі-Сі спільно з літературними фахівцями обирали книжку, яку вважали найважлившою у минулому році.

Письменник Юрій Винничук зі своїм романом "Весняні ігри в Осінніх Садах" став переможцем конкурсу.

Пан Винничук отримав премію від Української Служби Бі-Бі-Сі - 10 тисяч гривень на написання наступного твору.

До списку фіналістів конкурсу, разом з Юрієм Винничуком увійшли: Ірена Карпа ("Фройд би плакав"), Тарас Прохасько ("З цього можна зробити кілька оповідань"), Оксана Забужко ("Друга спроба") та Ірен Роздобудько ("Він: ранковий прибиральник. Вона: Шості двері").

До жюрі, яке відбирало фіналістів конкурсу і потім переможця увійшлиі: Віра Агеєва - професор Києво-Могилянської академії, лауреат премії імені Шевченка; Іван Малкович - видавець, поет; Костянтин Родик - редактор журналу Книжник Ревю; Володимир Цибулько - поет, парламентарій.

Українську службу Бі-Бі-Сі та голос читацької аудиторії представляла Світлана Пиркало.

Шановна українська редакція Бі-Бі-СІ, З великим задоволенням і зацікавленістю приймала участь в конкурсі на кращу нову українську книжку. Хоча я симпатик Прохаська, однак вишукана мова Юрія Винничука завжди спонукала мене до прочитання його творів,особливо в умовах компактного проживання російськомовних киян. Поділяю думку журі й поціновувачів творчості Винничука, він дійсно вартує винагороди. Проте, головне, -- мої вітання й щира подяка за важливу й корисну ініціативу редакції, спілкування на сайті якої думаю, що не тільки мені, було цікавим і дозволило вважати, що сучасна українська література досить розмаїта, а головне, що це розмаїття об"єднує -- її сучасність і соціологічність. З повагою і побажанням продовжувати редакційні літературні розвідки, знайомства з новинками й впродовж року. Ваша постійна слухачка, Ольга Іващенко
Ольга Іващенко, Київ

Ім'я
Прізвище*
Адреса
Країна
Електронна адреса
Телефон (з міжміським кодом)*
* заповнювати не обов'язково
Ваші коментарі

Бі-Бі-Сі залишає за собою право редагувати коментарі і не ґарантує публікації всіх листів

Також на цю тему
Книга року Бі-Бі-Сі: інтерактив
29 січня 2006 | КУЛЬТУРА I CУСПІЛЬСТВО
Юрій Винничук: з часу 'Весняних ігор' я змінився
02 грудня 2005 | КУЛЬТУРА I CУСПІЛЬСТВО
Аудиторія УС Бі-Бі-Сі вибирає книгу
28 жовтня 2005 | КУЛЬТУРА I CУСПІЛЬСТВО
Читайте також

Перешліть цю сторінку другові Версія для друку

RSS News Feeds

BBC Copyright Logo ^^ На початок сторінки

Головна сторінка| Україна| Бізнес | Світ| Культура i cуспільство| Преса|Докладно| Фотогалереї| Learning English| Погода|Форум

BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>

Технічна допомога|Зв’язок з нами |Про нас|Новини е-поштою|Права та застереження