BBCUkrainian.com
Російська
Румунська
Інші мови

Останнє поновлення: субота, 06 травня 2006 p., 17:05 GMT 20:05 за Києвом

Перешліть цю сторінку другові Версія для друку
Легалізація конопель: ваша думка

коноплі
Легкі наркотики: один крок до тяжких чи користь в медицині?
У Києві відбувся марш, учасники якого вимагали реабілітації українських конопель та відкриття дебатів з питання можливої легалізації "легких наркотиків".

Український міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сказав, що він категорично заперечує проти легалізації так званих легких наркотиків.

Яка ваша думка? Дякуємо за дописи слухачів.

Дописи на цьому та інших форумах Бі-Бі-Сі не є офіційною позицією телерадіомовної корпорації.

Луценко має рацію. Спробуйте кинути палити..., що важко. А кинути наркотики - практично неможливо, згоден є поодинокі випадки. І це тільки підтверджує правило. Кожного ранку старанно збираю біля свого помешкання голки і шприци залишені наркоманами, бо у мене є діти, і долі жити з тяжким захворюванням я не побажаю жодній. А наркобарони, заради грошей, НАШИХ дітей посадять на голку!
Igor Melnik, Донецьк, Україна

Наркотики - то фігня.
steel archer, Україна

З власного досвіда: у певному середовищі досить велика кількість людей вживає так звані легкі наркотикі - "траву"; але "хімії" вони стережуться як вогня. Від пляшки горілки набагато ближче до колес чи голки ніж від косяка.
Артем, Харків.

Однозначно ні!!! Першими будуть потерпати діти!!! Обкурившись до втрати розуму, вони сідають за кермо автомобіля чи мотоцикла, а закінчується це смертю невинних людей. ОДУМАЙТЕСЯ!!!
Юрий, Запоріжжя, Україна.

Марш у Києві

СК, Канада.
Я - за. Нарешті від "Помаранчевої революції" буде хоч якась практична користь.

Волтер Музічук, США.
По-перше, наркотики, "легкі" чи якісь інші, можуть призводити до залежності. По-друге, вони стають фінансовим тягарем, не лише для самих наркоманів, але і для їхніх родин, і, таким чином, для всієї нації. По-третє, споживачі наркотиків не здатні виносити раціональні рішення. Люди, мої співвітчизники, шукайте радості у стосунках з Ісусом Христом і не отруюйте свого розуму отрутою.

Ігор Дорошенко, Дніпропетрівськ
У жодному випадку! Це почався наступ наркобаронів, які мають величезні прибутки від збуту "травки" і яких зараз хапають "за хвіст". Ні і ще раз ні. Наше молоде покоління і так вже втрачене. Нам потрібна здорова нація, а не дебіли.

Андрій Яцків, Україна
Я проти легалізації чогось такого що шкодить людині. Мені вистачає бігбордів із рекламою алкоголю, радіації якою дихаєш кожний день і злиднів яких дедалі більшає. Навіщо це робити коли поганих людей і так багато, можливо краще легалізувати предмети у школах щоб учні знали що корисно, а що шкідливо і перестати рекламувати усе те що нищить молодь...

Сергій, Київська обл.
Безумовно потрібно легалізувати це "зло". Скорінити його неможливо, то нехай прибутки від продажу ідуть у державну казну, а не у кишеню наркоторговцям. Треба переймати досвід більш розвинених демократичних держав, а не плестися десь позаду, і казати, що в Україні не вживають конопель.

Kateryna, Київ
Дуже погано відношусь. З дітьми важко справитись коли це заборонено, а коли буде легалізовано, це все одно як президентом країни став би Янукович, що сидів у тюрмі. Це буде для молоді легка реалізація єдиних можливостей в Україні: понаркотитись. Нехай влада більше своїх зусиль витрачає на боротьбу з цим злом, як це робиться теж в багатьох країнах

Андрій, Львів
Легкі наркотики потрібно легалізувати з двох причин: 1) вести контроль над тими, хто вживає легкі наркотики буде легше 2) гроші, хоча би частково будуть у держави, а не в циганських кварталах

Alex, Ukraine
Від "легких" наркотиків один крок до важчих і серйозної наркозалежності!!!!

Григорій Добуш, N. J. USA.
Спочатку буде лег- наркотик а пізніше, як народнє прислівя каже "дальше в ліс- більшші дерева". Я проти легалізації

Дмитро, Англія
Однозначно заборонити це дурманне зілля.

Анна Львів
Легкі наркотики дуже будуть важкими і не варто навіть обговорювати.

Українська служби Бі-Бі-Сі залишає за собою право редагувати дописи або не публікувати їх. Цей форум є модерованим, дописи друкуються лише українською мовою і кириличним скриптом, якщо ви пишете іншими мовами чи латиницею, ваші дописи будуть перекладені.

Читайте також

Перешліть цю сторінку другові Версія для друку

RSS News Feeds

BBC Copyright Logo ^^ На початок сторінки

Головна сторінка| Україна| Бізнес | Світ| Культура i cуспільство| Преса|Докладно| Фотогалереї| Learning English| Погода|Форум

BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>

Технічна допомога|Зв’язок з нами |Про нас|Новини е-поштою|Права та застереження