Чому люди кинулися купувати вітамін К

В аптеках почали продавати цілу низку вітамінних добавок, які містять вітамін К, а особливо К2. Чому люди кинулися його приймати?

Далеко не всі чули про вітамін К2.

Але, як випливає з дослідження маркетингової фірми Mintel, дедалі більше людей вживають його в складі різних харчових добавок.

У дослідженні сказано, що в період між 2008 і 2012 роками вживання вітаміну K2 у світі виросло на 183%.

Більш відома форма цього вітаміну - вітамін К1 - також за цей період зросла в популярності на 96%.

Число продуктів, які містять вітамін K1, усе ще набагато більше, ніж кількість продуктів з вітаміном K2. Усі типи вітаміну K присутні приблизно в 1% харчів, напоїв, вітамінів і харчових добавок, які надійшли у продаж минулого року, стверджують дослідники компанії Mintel.

Але що воно таке - вітамін К, і чим відрізняються К1 і К2, та й навіщо люди приймають їх як додатки?

Британські лікарі в офіційних медичних порадах вказують на те, що вітамін К має кілька важливих функцій, наприклад, сприяє згортанню крові, що допомагає при загоєнні ран. Немовлята народжуються з нижчим вмістом вітаміну К, і тому державна британська система охорони здоров'я (NHS) рекомендує робити всім новонародженим ін'єкцію цього вітаміну, щоб запобігти внутрішнім кровотечам.

Існують також переконливі, на думку медиків, докази того, що жиророзчинний вітамін К потрібен для зміцнення кісток.

Відповідно до рекомендацій NHS, дорослим потрібно щодня приблизно 0,001мг вітаміну К на кожен кілограм їхньої ваги.

За словами медиків, організм може задовольнити всі свої потреби в цьому вітаміні в процесі збалансованого харчування.

Особливо корисно їсти зелені листові овочі на зразок шпинату чи броколі, вживати рослинні олії і крупи. Незначна кількість вітаміну К міститься в курячому м'ясі і молочних продуктах.

В офіційних порадах NHS стверджується також, що надто багато добавок з вітаміном К можуть шкодити здоров'ю.

Люди, які приймають антикоагулянти - препарати для зрідження крові, повинні врахувати досвід одного чоловіка з графства Айршир, пацієнта зі штучним серцем. Він потрапив до лікарні після того, як наївся брюссельської капусти, яка скасувала дію його антикоагулянтів.

Підпис до фото,

Всім новонародженим у Британії роблять ін'єкції вітаміну К

То чому зростає кількість харчових добавок з вітаміном К, і особливо К2?

Лора Джоунз, аналітик харчової промисловості в компанії Mintel, каже, що останні дослідження виявили, що вітамін К2 навіть корисніший, ніж припускали досі.

"Вітамін K1 має відносно короткий період напіврозпаду. Він швидко виводиться з крові і протягом восьми годин переробляється печінкою. Для порівняння, вітамін К2 зберігається до 72 годин, залишаючись біологічно активним в організмі, - каже пані Джоунз. - Крім того, вітамін К2 краще поглинається організмом. Він пов'язаний з кращою роботою серцево-судинної системи, скеровує кальцій до кісток і запобігає відкладанню кальцію там, де це непотрібно, наприклад, - всередині артерій чи органів, яким це може зашкодити".

Твердження про корисність вітаміну К підтримують експерти Європейського агентства з безпеки продуктів харчування, які заявляють, зокрема, що "вітамін К сприяє підтриманню доброї роботи кісток", а також, що "вітамін К сприяє нормальній коагуляції крові".

Підпис до фото,

Капуста і полуниці - джерела вітаміну К

Старішання населення - особливо на ринках Європи, Японії, Китаю і США - також позначається на зростанні продажів харчових і вітамінних додатків. Ризик захворіти на остеопороз збільшує інтерес до засобів зміцнення кісток.

Кількість нових продуктів, які стверджують про корисність для кісток, від 2009 року зросла на 44%, згідно з даними організації Mintel.

І хоча найпопулярнішими в цій категорії залишаються кальцій і вітамін D, однак харчові добавки з вітаміном K2 лише поширюватимуться, вважає Лора Джоунз.

Однак це переконує не всіх.

Сара Джарвіс, сімейний лікар і регулярна учасниця телепрограми ВВС The One Show, каже, що зараз немає жодних переконливих доказів того, що людям потрібно приймати вітамін К.

"Не бачу підстав для того, щоби нормальні здорові люди приймали добавки з вітаміном К - чи будь-які інші добавки, за винятком вітаміну D. Краще нормально харчуватися", - каже вона.

На її думку, популярність усіляких вітамінів і харчових добавок справляє негативний вплив на суспільство.

"У мене склалося відчуття, що багато молодих людей, які приходять до мене на консультації, вважають, що можуть їсти аби що, а потім приймати вітаміни - і все буде добре. Але насправді все зовсім не так, - каже сімейний лікар. - А якщо старші люди бояться за свої кістки, то нехай приймають кальцій і вітамін D. Вітамін K впливає на згортання крові: коли його забагато, то це погано".