Правила користування

При використанні веб-сайту ВВС Україна ви погоджуєтеся дотримуватися умов, які подані нижче.

Доступ до даного сайту BBC Україна та його використання надається ВВС на наступних умовах:

1. Користуючись сайтом BBC Україна, ви погоджуєтесь на юридично обов'язкове виконання даних умов, які набувають чинності негайно при першому відвідуванні вами сайту BBC Україна. Якщо ви не згодні юридично зобов'язатись виконувати ці умови, будь ласка, не відвідуйте і/або не користуйтесь сайтом BBC Україна.

2. ВВС залишає за собою право змінювати ці умови в будь-який час, публікуючи зміни на сайті. Будь ласка, регулярно перечитуйте ці умови, щоб вчасно дізнаватись про всі зміни, які вносить ВВС. Якщо ви продовжуєте користуватись сайтом після внесення змін, ви автоматично берете на себе юридичне зобов'язання виконувати ці правила з усіма внесеними до них виправленнями і/або змінами.

Повна версія Правил користування подається англійською мовою тут:

Користування сайтом ВВС Україна

3. Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати у суспільне користування або іншим чином використовувати зміст сайту BBC Україна, за винятком особистих, некомерційних цілей. Ви також погоджуєтесь не адаптувати, не змінювати і не створювати похідних робіт з жодних елементів змісту BBC Україна, за винятком особистих, некомерційних цілей. Будь-яке інше використання змісту сайту BBC Україна можливе лише за умови попередньої письмової згоди ВВС.

3.1. Ви погоджуєтесь використовувати форуми BBC Україна виключно в законних цілях і таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати і не перешкоджати доступу інших людей до сайту BBC Україна і користуванню ним. Не дозволяється надокучати іншим користувачам, завдавати їм незручностей, передавати нецензурні, лайливі або образливі повідомлення, а також порушувати звичну роботу форумів ВВС.

4. Часткове використання матеріалів та цитування дозволяється тільки за умови наявності прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті BBC Україна. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку, першому або другому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Гіперпосилання обов'язкове. Офіційна назва нашого ЗМІ - BBC Україна (з гіперпосиланням на http://www.bbc.com/ukrainian/). Альтернативним варіантом є словосполучення " сайт BBC Україна" (з гіперпосиланням на http://www.bbc.com/ukrainian/). Альтернативний варіантом посилання латиною є BBC Ukrainian http://www.bbc.com/ukrainian/)

Відхилення і обмеження відповідальності

Пропустити подкаст і продовжити
подкаст
Що це було

Головна історія тижня, яку пояснюють наші журналісти

Випуски

Кінець подкаст

5. Зміст сайту BBC Україна, включаючи інформацію, імена, назви, зображення, фотографії, логотипи і малюнки, що мають відношення до ВВС, її продукції і послуг (або продукції і послуг третіх осіб), надається «ЯК Є» (без гарантії якості) і за принципом «Є У НАЯВНОСТІ», без будь-якої відповідальності або гарантій (самостійних чи передбачених законом) в межах чинного законодавства, включаючи відповідальність за незадовільну якість, за непридатність для використання з певною метою, гарантію дотримання прав інтелектуальної власності, гарантії сумісності, безпеки і точності.

6. ВВС за жодних обставин не несе відповідальності за нижчезгадані втрати і/або збитки (незалежно від того, чи були вони передбачені, прогнозовані, відомі чи ні):

a) втрата даних;

b) втрата доходу або очікуваного прибутку;

c) втрата підприємства;

d) втрата можливості;

e) втрата доброї волі або шкода репутації;

f) втрати, понесені третіми особами або

g) будь-які непрямі, такі, що логічно витікають, особливі втрати і штрафи, викликані використанням сайту BBC Україна незалежно від виду дій.

7. ВВС не гарантує, що зміст і робота сайту BBC Україна будуть безперервними і безпомилковими, що дефекти будуть виправлятися, а також що BBC Україна або сервер, що забезпечує доступ до цього сайту, не містять вірусів і програмних помилок.

Інтелектуальна власність

8. Імена, зображення і логотипи, що визначають ВВС або третіх осіб, а також їхню продукцію і послуги, захищені авторськими правами, а також правами на дизайн і торгові знаки ВВС і/або третіх осіб. Нічого з того, що міститься в даних умовах, не може бути витлумачено як надання непрямо, за замовчуванням, та ін. будь-якої ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав ВВС або будь-яких третіх осіб.

Участь в роботі BBC Україна

9. Коли ви надсилаєте свої матеріали на BBC Україна (в тому числі текст, фотографії, графіку, відео чи аудіо), ви погоджуєтесь передати ВВС постійний, безоплатний, неексклюзивний, з правом перевідступлення дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції, поширення, виконання, ефірну трансляцію і здійснення всіх авторських і видавницьких прав у відношенні цього матеріалу в усьому світі і/або включення його до інших творів, що поширюються як вже відомим, так і будь-яким поки що не відомим способом, без обмеження терміну дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов'язані з надісланим вами матеріалом, з виконанням умов конфіденційності, перерахованих в Угоді про Конфіденційність Особистих Даних користувачів сайту BBC Україна.

Якщо ви не хочете надавати ці права ВВС, ми радимо вам не надсилати свої матеріали на ВВС.

10. В продовження параграфа 9, відправляючи ваші матеріали на BBC Україна, ви:

10.1 підтверджуєте, що ваш матеріал:

10.1.1 є вашим власним твором і ви володієте правом надавати його ВВС для усіх вище перерахованих потреб; а також

10.1.2 не є наклепницьким або таким, що ображає честь і гідність; а також

10.1.3 не порушує жодних законів; а також

10.2 ви погоджуєтесь відшкодувати ВВС будь-які судові витрати, шкоду та інші витрати, які ВВС може понести в результаті порушення вами вищевказаних умов; а також

10.3 погоджуєтесь відмовитись від будь-яких моральних прав на ваш матеріал, пов'язаних з відправкою його на ВВС, або таких, що витікають з факту його публікації або інших методів використання, вказаних вище.

Правила користування форумами BBC Україна

11. Ви погоджуєтесь користуватись форумами BBC Україна згідно з даними правилами.

Правила, які подаються нижче, мають на меті захистити вас від помилки чи свідомої необачності.

Візьміть до уваги, що у певних випадках ВВС може бути зобов'язана надати інформацію про вашу IP-адресу державним службам.

В разі порушення правил форуму вашу реєстрацію може бути скасовано.

Будь-ласка:

 • Зберігайте пристойність, такт і доречність ваших дописів:
 • Не слід зводити наклепи на громадян чи організації, чия репутація може постраждати. Ви можете бути притягнуті до відповідальності стороною, чия репутація постраждає.
 • Не слід порушувати судові рішення шляхом поширення інформації, яка може завадити судовому процесу.Не слід надсилати на форуми інформацію, яка захищена Правом власності - копірайтом.
 • Не слід вміщувати повідомлення, які порушують закон, закликають до переслідування чи сприймаються як переслідування, погрози, образи, непристойності, дискримінація за расовою чи статевою ознакою.
 • Не слід робити численних дописів, аби ми могли публікувати думки якомога більшої кількості читачів. Ми друкуватимемо обмежену кількість дописів на форум від конкретної особи, аби інші читачі не втратили інтерес до дискусії.
 • Наші форуми читають користувачі різних вікових категорій, тому не слід вживати лайливі слова, які можуть когось образити.
 • Не надсилайте копії свого повідомлення чи дуже подібні повідомлення кілька разів.
 • Не слід вказувати на форумах (якщо ми про це не запитуємо) своєї чи чужої адреси, місця праці чи номерів телефонів.
 • Кожен форум присвячений конкретному питанню, а повідомлення на інші теми знижують якість дискусії.
 • Пишіть на тему форуму, бо в іншому разі ваші дописи не будуть включені.
 • Якщо ви хочете повідомити модератора про адресу корисних дотичних сайтів, ми не можемо гарантувати, що всі вони будуть включені.
 • Пишіть українською мовою. Дописи іншими мовами довше опрацьовувати, тому їхнє включення не гарантується. Проте окремі відомі крилаті фрази, вітання можуть подаватися мовою оригіналів.
 • Не слід подавати себе на форумі за когось іншого або вживати образливі чи вульгарні псевдоніми.
 • Не слід зловживати вашим правом скарги щодо інших дописів на форум або критикувати зміст сторінок BBC Україна. Для цього користуйтеся редакційним форумом чи формою "Зворотній зв'язок".
 • Слідкуйте за Тим, щоб ваші повідомлення не Були занадто емоційними або занадто вільного тону.
 • Будьте ввічливими.
 • Не пишіть протизаконних, наклепницьких, непристойних, нецензурних, расистських, шовіністичних, людиноненависницьких, сексуально відвертих, образливих повідомлень, а також таких, що містять погрози чи викликають інші подібні заперечення.

ВВС залишає за собою право перекладати, модифікувати, скорочувати і публікувати ваші дописи на сайті BBC Україна. Якщо ви не погоджуєтеся з цим, не надсилайте свої повідомлення на форум ВВС.

Порушення правил може призвести до припинення публікації ваших дописів.

ВВС зберігає за собою право відмовитися публікувати ваші дописи. Друкування дописів під іншим псевдонімом вважатиметься новим порушенням.

ВВС може знімати опубліковані дописи з форумів з будь-якої причини і не обіцяє друкувати надіслані дописи.

Авторські права і закон

Авторські права на ваші повідомлення, статті і зображення належать вам, однак ви також погоджуєтесь передати ВВС постійний, безоплатний, неексклюзивний, з правом перевідступлення дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції, поширення, виконання, ефірну трансляцію і здійснення всіх авторських і видавницьких прав у відношенні цього матеріалу в усьому світі і/або включення його до інших творів, що поширюються як вже відомим, так і будь-яким поки що не відомим способом, без обмеження терміну дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов'язані з надісланим вами матеріалом, з виконанням умов конфіденційності, перерахованих в Угоді про Конфіденційність Особистих Даних користувачів сайту BBC Україна.

Якщо ви не хочете надавати ці права ВВС, ми радимо вам писати на форуми.

Відправляючи своє повідомлення на форум ВВС, ви підтверджуєте, що воно:

 • є вашим власним твором і ви володієте правом надавати його ВВС для усіх вище перерахованих потреб;не є наклепницьким або таким, що ображає честь і гідність;не порушує жодних законів.
 • Ви також погоджуєтесь відшкодувати ВВС будь-які судові витрати, шкоду та інші витрати, які ВВС може понести в результаті порушення вами вищевказаних умов.
 • Ви погоджуєтесь відмовитись від будь-яких моральних прав на ваш матеріал, пов'язаних з відправкою його на ВВС, або таких, що витікають з факту його публікації або інших методів використання, вказаних вище.
 • Ви не маєте права відправляти будь-який матеріал, якщо він є наклепницьким чи протизаконним. Ця умова розповсюджується на текст, графіку, відео і/або аудіо.
 • Категорично забороняється відправляти повідомлення з метою здійснення або потурання здійсненню протизаконних дій.

Ви не маєте права порушувати або утискати права третіх осіб в частині, пов'язаній з їхніми авторськими правами, правами на торгові марки, діловими таємницями, правом на особисте життя, правами особистості або правом власності.

Про конфіденційність ваших даних

При реєстрації на наших форумах ві повинні залишити вашу адресу електронної пошти. Однак ми будемо використовувати цю інформацію виключно для відкриття вам доступу до дискусій і для інших цілей адміністрування форуму. Тим не менше, час від часу ми зв'язуємось із незначною частиною наших користувачів, щоб запропонувати їм участь радіо- і телепрограмах, що мають відношення до їхніх повідомлень. ВВС діє згідно з нормами Закону про захист інформації 1998 року.

Якщо вам менше 16 років

Ми вітаємо участь людей будь-якого віку у форумах ВВС, однак з метою захисту дітей особи до 16 років не можуть зареєструватися. Тим не менше, вони можуть надсилати повідомлення, і ці повідомлення будуть прочитуватися модераторами перед публікацією.

Санкції

Якщо ви не дотримуєтесь чинних Правил, тоді, скоріше за все, буде використана процедура, описана нижче. Однак майте на увазі, що ВВС залишає за собою право негайно позбавляти реєстрації користувачів на власний розсуд (примір, при порушенні користувачем закона або особистих образах на адресу працівників компанії):

 • при першому порушенні ви отримаєте офіційне попередження;
 • при другому і третьому порушенні ваша реєстрація буде заморожена на 6 годин в кожному випадку;
 • при четвертому порушенні ваша реєстрація буде видалена назавжди.

В кожному з випадків повідомлення про попередження або видалення реєстрації з поясненням причин буде надіслано на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. Якщо в той період, коли ваша реєстрація заморожена, ви спробуєте повернутись на форум шляхом створення іншого реєстраційного запису, це буде розглядатися як ще одне порушення, що веде до безстрокового видалення вашої реєстрації.

ВВС залишає за собою право видалити будь-яке повідомлення в будь-який час з будь-якої причини, і не зобов'язується публікувати надіслані матеріали.

Авторські права

Всі права, включаючи авторське право і права на бази даних сайту BBC Україна і його змісту, належать ВВС, або ж ВВС має на них ліцензію або право використання згідно з чинним правом. Відвідуючи BBC Україна, ви погоджуєтесь отримувати ці матеріали виключно для свого особистого, але не для комерційного або публічного використання. Ви можете користуватися послугами сайту і протягом одного відвідування завантажувати його зміст тільки з одного комп'ютера. Ви можете роздрукувати один екземпляр будь-якого елементу BBC Україна для свого особистого використання.

За винятком вищезгаданих умов, ви зобов'язуєтесь не копіювати, не зберігати на будь-якому носії (в тому числі на іншому вебсайті), не розповсюджувати, не транслювати, не ретранслювати, не видавати в ефір, не змінювати і не демонструвати публічно жоден матеріал чи елемент BBC Україна без попередньої письмової згоди ВВС або ж у відповідності до англійського Закону про авторське право, дизайн і патенти 1998 року і з будь-яким законодавством, яке набере чинності замість цього закону.

Загальні положення

12. У випадку конфлікту даних умов з іншими опублікованими на сайті <span >BBC Українаособливими умовами і правилами, в тому числі з тими, що відносяться до розповсюдження спеціально згаданого матеріалу, силу мають останні.

13. У випадку, якщо будь-які з цих умов будуть визнані незаконними, недійсними або такими, що не можуть бути виконаними згідно з законами будь-якої держави або країни, в яких ці умови діють, в межах, передбачених законодавством, незаконні, недійсні або неможливі для виконання пункти будуть видалені з даних умов, а інші пункти залишаться в умовах, будуть і надалі чинними і обов'язковими для виконання.

14. Дані умови складені і розглядаються з урахуванням норм права, дійсного в Англії і Уельсі. Деякі з них можуть здатися не зовсім звичними, але, тим не менше, ви зобов'язані їх дотримуватись при використанні сайту <span >BBC Україна.

Умови розміщення відео- та аудіоматеріалів ВВС у вигляді вставки в блогах та на приватних сайтах (embedding)

ВВС схвально ставиться до розміщення свого відео та аудіо у вигляді вставки на вашому веб-сайті, якщо ви погоджуєтеся на наведені нижче умови. Просимо звернути увагу на те, що для початку слід врахувати наступне:

 • Розміщувати вставку можна тільки на вашій приватній сторінці.
 • Використовуйте лише запропонований нами код, не редагуйте ці відео-та аудіоматеріали.
 • ВВС може видалити матеріал без попередження.
 • ВВС надає цей матеріал для використання без гарантій та під вашу відповідальність.
 • Не розміщуйте це відео або аудіо на сайтах, що містять протизаконні або образливі матеріали.
 • Користувачі, що намагаються переглянути матеріали з-за меж Великої Британії, в деяких випадках можуть отримати повідомлення про помилку.
 • Розміщення вставки ВВС на вашому сайті не означає, що ВВС рекомендує аудиторії цей сайт.
 • Якщо ви вважаєте, що матеріали ВВС не мають розміщуватися на якомусь конкретному сайті, повідомте нам про це через форму зворотного зв'язку, і ми розглянемо цей випадок.

Стандартні умови ліцензування вставки відео- та аудіоматеріалів ВВС

Розміщуючи вставку або завантажуючи програвач, віджет чи іншу програму з логотипом ВВС (далі «модуль ВВС») та будь-який текстовий, аудіо-та / або відеоматеріал ВВС, що програється Модулем ВВС (далі «контент ВВС») на вашому веб-сайті («сайтi»), ви погоджуєтеся на наступні умови:

1. Ліцензія

1.1 Згідно з цими Стандартними умовами ліцензування, ВВС надає вам неексклюзивну ліцензію на розміщення на вашому сайті модуля ВВС та контенту ВВС, що надаються з боку ВВС. Ви не можете копіювати або перепубліковувати файли, що містять контент ВВС.

1.2 Всі права, в тому числі право інтелектуальної власності на контент ВВС та модуль ВВС, залишаються у ВВС.

1.3 Ця ліцензія не покриває використання будь-якого логотипу або торгової марки ВВС.

2. Використання модуля ВВС

2.1 Ви можете розміщувати модуль ВВС тільки на сайтах, що не входять до переліку заборонених ВВС.

Категорії заборонених сайтів наведені нижче. Це такі сайти:

 • сайти, що призначені для, або спрямовані на цільову аудиторію дітей до 13 років
 • сайти, що дискримінують будь-яку конкретну соціальну групу або у інший спосіб експлуатують малозахищені верстви суспільства
 • сайти, що пропагують, заохочують або сприяють насильству
 • сайти, що пропагують, заохочують або сприяють протизаконній діяльності
 • сайти, що пропагують, заохочують або сприяють тероризму або іншим діям, які ставлять під загрозу національну безпеку
 • сайти, на яких присутність модуля ВВС може розцінюватись як така, що шкодить репутації, достовірності та незалежності інформації ВВС
 • сайти, закриті для вільного доступу
 • сайти, що пропагують тютюнову галузь або галузь озброєння (в тому числі стрілецькі клуби тощо)
 • сайти, що заохочують ненависть на підставі раси, релігії, статі, інвалідності, віку, статевої орієнтації або сайти, що пропагують, заохочують або сприяють антисоціальній поведінці
 • сайти, що у будь-який інший спосіб зашкоджують репутації ВВС

2.2 За винятком випадків, коли ВВС дає на це письмову згоду, модуль ВВС та контент ВВС призначаються для особистого некомерційного використання і не можуть використовуватись в корпоративних або професійних цілях (наприклад, в професійних , комерційних, рекламних або маркетингових блогах).

Ви можете розміщувати модуль ВВС на сайті або у блозі, де є рекламні банери, але не можете стягувати з користувачів плату за перегляд контенту ВВС або у будь-який інший спосіб отримувати з нього комерційну вигоду.

2.3 Забороняється розміщувати рекламу на одному екранному просторі з модулем ВВС, якщо між цією рекламою та контентом ВВС є логічний зв'язок. Якщо модуль ВВС являє собою головний елемент вмісту будь-якої сторінки сайту, або ж без модуля ВВС сторінка не існувала б, то на такій сторінці реклама розміщуватися не може.

2.4 Забороняється редагувати, змінювати чи доповнювати контент ВВС або поєднувати контент ВВС з якимось іншим матеріалом. Весь контент ВВС має розташовуватися всередині модуля ВВС. Забороняється блокувати посилання, що ведуть з модуля ВВС на сайт ВВС.

2.5 Ви не можете давати зрозуміти третім особам, що ВВС якимось чином рекомендує ваш сайт, будь-який продукт, що не належить ВВС, або контент, або ж схвалює погляди, висловлені на вашому сайті. Ви не можете заявляти або натякати, що маєте ексклюзивні відносини з ВВС або ж що ви надаєте будь-який інший ексклюзивний доступ до контенту ВВС.

2.6 Забороняється використовувати контент ВВС в цілях, що підривають репутацію ВВС або завдають ВВС будь-яких інших збитків.

2.7 Ви визнаєте, що ВВС в будь-який момент часу має повний редакційний контроль над контентом ВВС і може видозмінювати його або видаляти за власним бажанням. Зокрема, ви погоджуєтеся на те, що ВВС може обмежити доступ до свого контенту з-за меж Сполученого Королівства. У таких випадках закордонні користувачі, що намагаються отримати доступ до контенту ВВС, можуть побачити повідомлення про помилку.

2.8 Модуль ВВС має використовуватися у тому вигляді, в якому він був наданий з боку ВВС. Забороняється вносити до нього зміни або піддавати інженерному аналізу.

3. Гарантії та відповідальність

3.1 Ви гарантуєте, що ваш сайт повністю відповідає всім законами та правилами, що застосовуються до нього.

3.2 Модуль ВВС та контент ВВС надаються як є, і ВВС не дає жодних гарантій з приводу модуля ВВС, контенту ВВС або іншого вмісту сайтів ВВС. ВВС у максимально дозволених правом межах знімає з себе потенційні гарантійні зобов'язання щодо них.

3.3 ВВС в розумних межах вжила відповідних заходів, аби упевнитися, що модуль ВВС та програмний код, що додається до нього, не містять вірусів, помилок і дефектів, проте ВВС не може гарантувати, що це так. Ви використовуєте модуль ВВС під вашу відповідальність, і ми рекомендуємо вам в будь-якому випадку вживати запобігливих заходів та захищати ваш комп'ютер від вірусів.

3.4 ВВС в максимально дозволених правом межах знімає з себе відповідальність за збиток, який може бути нанесений вам в результаті використання, або може бути пов'язаний з процесом використання модуля ВВС або контенту ВВС.

3.5 Кожен пункт цього розділу 3 діє окремо і ніяк не пов'язаний з іншими.

4. Відшкодування збитків

4.1 У випадку, якщо третя сторона почне юридичне переслідування ВВС в результаті використання вами модуля ВВС з порушенням цих Стандартних умов ліцензування, ви погоджуєтесь відшкодувати ВВС всі витрати та збитки, в тому числі судові та юридичні витрати в розумних межах, які ВВС понесе в результаті ваших дій.

5. Припинення доступу

5.1 ВВС залишає за собою право видалити будь-який або весь контент ВВС, обмежити доступ до нього або до модуля ВВС в будь-який час за одностороннім рішенням.

5.2 Розділи 3, 4, 5 і 6 цієї угоди будуть продовжувати діяти і після закінчення терміну дії угоди в цілому.

6. Загальні положення

6.1 Ви не можете передати або субліцензувати третім особам жодні з ваших прав або обов'язків за цими Стандартними умовами ліцензування.

6.2 Ця угода має інтерпретуватися відповідно до англійського права та підпадає під юрисдикцію виключно англійських судів.

6.3 Будь-яка затримка в реалізації або відсутність факту реалізації прав ВВС, що випливають з цих Стандартних умов ліцензування, не є актом відмови від цих прав і не означає такої відмови.

British Broadcasting Corporation © 2002-2005BBC World Service

Відмова і обмеження відповідальності

Більшість матеріалів у дискусійних групах створені користувачами.

Погляди, висловлені користувачами, не збігаються з поглядами ВВС і не належать до відповідальності ВВС.

ВВС не несе відповідальності за зміст веб-сайтів третіх сторін, навіть якщо на веб-сайті подаються на них посилання.

ВВС не несе відповідальності за втрату інформації, доходу і прибутку, бізнесу та можливостей, репутації, непрямих збитків при використанні матеріалів ВВС.

ВВС не бере на себе відповідальності за розлади з доступом до веб-сайту BBC Україна, його безперебійного функціонування чи зараження вірусами. Вам слід подбати про необхідні антивірусні програми, якщо ви завантажуєте ті чи інші матеріали

Використання сайту BBC Україна підпадає під юрисдикцію англійських законів та англійських судів

Для повного ознайомлення з правилами ВВС читайте англійську версію http://www.bbc.co.uk/terms (українська версія не є повним викладом)

Пишіть на електронну пошту, якщо у вас є запитання щодо правил ВВС, адреса - ukrainian.section@bbc.co.uk