Конфіденційність

Правила і засади користування

Бі-Бі-Сі захищає приватну інформацію про вас, яку ви подаєте для реєстрації на вебсайті Реєстрація потрібна для того, щоб ви могли скористатися з усіх наявних послуг вебсайту Бі-Бі-Сі захищає приватну інформацію про вас, яку ви подаєте для реєстрації на вебсайті згідно британських законів і зокрема Акту про захист інформації 1998 року Бі-Бі-Сі сайт має на своїх сторінках лінки до сайтів третіх сторін і не несе за них відповідальності. Ви несете відповідальність за використання сайтів третіх сторін самостійно.

Яка інформація про мене використовується?

Бі-Бі-Сі запитує інформацію про користувачів, коли вони реєструються брати участь у форумах, змаганнях і програмах. Це може бути ваше ім'я, адреса, телефон чи дата народження. Заповнюючи необхідні поля анкет, ви даєте змогу Бі-Бі-Сі надати вам необхідні послуги та інформацію Бі-Бі-Сі використовує закладки (cookies), які записують ту інформацію, яку ви шукали, щоб надати її вам при наступному поверненні з новим пошуком.

Ви можете налаштувати свій браузер приймати усі наші cookies, обмежену їх кількість, або жодну з них. Бі-Бі-Сі сайт також збирає інформацію про вашу IP адресу, за якою зареєстрований в мережі ваш комп'ютер Бі-Бі-Сі використовує статистичні підрахунки використаних закладок і ІР адрес для покращення надання своїх послуг. Ця інформація не збирається для аналізу особистої інтернет історії і не зберігається поза статистичним узагальненням. Ми також використовуємо статистику ІР адрес для визначення знаходження користувачів у Великій Британії, чи за її межами. Якщо вам 16, або менше 16-ти років - порадьтесь з батьками, чи опікунами, перш ніж подавати свою особисту інформацію на нашому вебсайті.

Як Бі-Бі-Сі використовує інформацію про мене?

Бі-Бі-Сі використовує інформацію про вас у різний спосіб, зокрема, для адміністрування послуг на які ви зареєструвалися Ми збережемо конфіденційність вашої приватної інформації у всіх випадках, за вийнятком тих, коли закони вимагають надати таку інформацію судовим органам Якщо ви оприлюдните образливу інформацію на вебсайтах Бі-Бі-Сі, або чинитиме шкоду роботі вебсайтів, Бі-Бі-Сі може використати інформацію про вас з метою зупинити таку діяльність

Як довго Бі-Бі-Сі зберігатиме інформацію про мене?

Ми зберігаємо інформацію про вас так довго, як це потрібно для редакційної роботи тієї, чи іншої служби Бі-Бі-Сі, а у випадку надсилання ваших матеріалів для вебсайту, вони будуть використані відповідно задекларованої мети. Для більш детального ознайомлення з правилами захисту приватної інформації читайте нашу сторінку англійською мовою

http://www.bbc.uk/privacy