Доступ на сайт BBCUkrainian.com, який містить потоки новин - RSS News Feeds

Що таке RSS News Feeds?

RSS News Feeds - це найпростіший шлях відстежувати новини та інформацію з сайту BBCUkrainian.com

Оскільки новини та матеріали з різної тематики поновлюються упродовж дня на сайті BBCUkrainian.com, потоки новин, які називатимуться RSS News Feeds, також будуть оновлені за допомогою Вашого RSS News Reader, який показуватиме останні заголовки – кожний з розширеним підзаголовком. Також до кожної новини додаватиметься лінк, за допомогою якого Ви зможете прочитати повну інформацію.

Оберіть той потік новин - the RSS News Feeds – який би Ви хотіли отримувати через BBCUkrainian.com серед варіантів, перерахованих нижче.

Майте на увазі: якщо ви натиснете на кнопку Потоки новин RSS, від вас вимагатиметься завантажити rdf file.

Як я можу підписатися на потоки новин з сайту BBCUkrainian.com?

  • Вам знадобиться програма RSS News Reader, вона показує RSS новини та інформаційні потоки з певних вебсайтів на Вашому комп ютері.
  • Натисніть правою педаллю комп’ютерної мишки на кнопку Потоки новин RSS і виберіть зі списку кнопку 'Copy Shortcut'
  • Тепер адреса RSS News Feed скопійована до набору, який ви можете додати до вашого RSS News Reader
  • Після цього дійте згідно з інструкціями, які вказують, як саме додати скопійовані новини до RSS News Reader (аби додати цю новину до Вашого списку з уже підписаними адресами). У деяких програмах RSS News Reader можна додати скопійовану адресу через функцію "Add New Channel", і тоді Ви побачите оновлені заголовки новин, з підзаголовками підзаголовки та Інтернет-посилання до повної історії.

NB: ЗА допомогою більш нових версій програми RSS News Readers можна підписатися на потоки новин -BBC RSS News Feed, коли Ви дивитеся на сторінку.

Як я можу отримати RSS News Reader?

Існує ціла низка різних версій RSS News Readers. Деталі можна знайти на Інтернеті. Зазвичай, їхнє завантаження безкоштовне.

Різні версії RSS News Readers працюють на різних операційних системах, це треба взяти до уваги, коли Ви будете обирати програму.

Також варто знати, що деякі версії RSS News Readers не працюють з певними мовами.

Терміни та умови

Всі права на ці веб-сторінки та їхній зміст належать Бі-Бі-Сі і контролюються Бі-Бі-Сі. Коли Ви завантажуєте певні сторінки Бі-Бі-Сі, Ви заздалегідь погоджуєтеся, що можете використовувати їх тільки для власних цілей, а не з комерційною метою.

Ви не можете копіювати, передавати на радіо, завантажувати, зберігати, передавати, поширювати та показувати привселюдно, змінювати зміст цих сторінок без попереднього дозволу Бі-Бі-Сі.