Київське бюро

У 1993 році, коли в Києві з'явилося представництво Бі-Бі-Сі, працював усього один кореспондент.

Тепер у київському офісі працюють Ольга Бурда, Олександр Бондаренко, Світлана Дорош, Анастасія Зануда, Олесь Коношевич, Євгенія Клочко, Ганна Кундіренко, Ольга Ладигіна, Роман Лебедь, Дмитро Пилипчик, Євгенія Руденко, Дарія Тарадай, Марта Шокало та Альбій Шудря.

Освіту і досвід, перш ніж потрапити на Бі-Бі-Сі, вони здобували по-різному.

Ольга Бурда починала кар'єру як педагог, працювала у Донецькій області. Співпрацювала із провідними українськими газетами та телеканалами, а згодом стала радіожурналістом.

Олександр Бондаренко - за фахом філолог української мови, навчався у Луганському педагогічному університеті, працював на кількох українських телеканалах.

Світлана Дорош – редактор київського бюро Бі-Бі-Сі, отримала журналістську освіту у Київському національному університеті ім.Шевченка і працювала в газетах та інформагенстві.

Анастасія Зануда за фахом економіст, закінчила Київський інститут народного господарства, але працювала також перекладачем, а вже потім освоїла радіожурналістику.

Євгенія Клочко – випускниця Київського національного університету культури та мистецтв, до приходу на Бі-Бі-Сі працювала журналісткою на телевізійних каналах.

Олесь Коношевич - юрист-міжнародник, закінчив факультет міжнародних відносин Київського національного університету ім.Шевченка, однак весь час працює на радіо.

Ольга Ладигіна – адміністратор київського бюро Бі-Бі-Сі. Закінчила Київський торгівельно-економічний університет. До приходу на Бі-Бі-Сі працювала у міжнародній аудиторській компанії.

Роман Лебедь – закінчив факультет журналістики Львівського державного університету, до приходу на Бі-Бі-Сі працював на радіо у Рівному.

Євгенія Руденко – закінчила інститут журналістики Київського національного університету ім.Шевченка, стажувалася у Польщі, а до приходу в київський офіс працювала кореспондентом української служби Бі-Бі-Сі у Грузії.

Дарія Тарадай - закінчила Києво-Могилянську академію, за спеціальністю – політолог, навчається в аспірантурі. Перед приходом на Бі-Бі-Сі працювала у міжнародній редакції одного із українських телеканалів.

Марта Шокало - закінчила Києво-Могилянську академію, за спеціальністю – філософ, однак одразу ж після закінчення вузу працювала журналістом.

Альбій Шудря - закінчив Львівське вище військово-політичне училище. Працював військовим журналістом на Тихоокеанському флоті СРСР та у ВМС України, а також співпрацював з друкованими та електронними ЗМІ, служив у миротворчих місіях.

Дмитро Пилипчик - випускник Тернопільського національного економічного університету. До того, як прийшов у київську команду Бі-Бі-Сі як технічний менеджер, чотири роки працював у лондонському бюро української служби Бі-Бі-Сі.

Ганна Кундіренко - за фахом філолог, закінчила Києво-Могилянську академію і одразу потрапила на Бі-Бі-Сі, спочатку як адміністратор, а згодом стала кореспондентом.

Київський офіс української служби Бі-Бі-Сі - це сучасно обладнані студії, звідки ведуться прямі ефіри із журналістами та гостями програм Бі-Бі-Сі, готуються репортажі з України.

Тут мають змогу працювати кореспонденти не лише української, але й інших мовних служб Бі-Бі-Сі, які приїздять до України з усього світу.