Кореспонденти в Україні та світі

Українська Служба Бі-Бі-Сі має кілька десятків кореспондентів - як в Україні, так і поза її межами.

Image caption Кореспондент у Донецьку Ліна Кущ

Українська служба Бі-Бі-Сі має власних кореспондентів в усіх областях України. Деякі з них працюють для Бі-Бі-Сі понад 10 років і є авторитетними у своєму регіоні професіоналами-журналістами.

Це, зокрема, Валентина Самар в Сімферополі, Ліна Кущ у Донецьку, Олег Притикін у Луганську, Тарас Базюк у Львові, Олена Сидоренко у Чернігові, Олександр Попович в Ужгороді, Ярослава Угринюк в Івано-Франківську, Вадим Рижков у Дніпропетровську.

Протягом останніх кількох років до команди кореспондентів української служби Бі-Бі-Сі приєдналися Мирослава Соколова у Вінниці, Оксана Денисюк у Чернівцях, Анатолій Мішин у Полтаві, Ірина Іванець у Херсоні, Ганна Силаєва у Харкові, Оксана Коваленко на Волині, Юлія Гуменюк у Рівному, Олександр Шталтовний у Севастополі.

Поважною є мережа кореспондентів української служби Бі-Бі-Сі за межами України. Це переважно професійні журналісти, деякі з них змушені були пригадувати українську мову, адже народилися не в Україні. Як от Борис Варга, наш балканський кореспондент.

У США для нас працює Наталія Хижняк, яку доля закинула до Вашингтона після кількох років праці в українській службі Бі-Бі-Сі у Лондоні.

У Росії нашим кореспондентом є Олег Антоненко, який також є продюсером російської служби Бі-Бі-Сі.

З Варшави надсилає репортажі Андрій Рибалт, з Парижа - Алла Лазарєва, із Берліна Наталія Писанська, із Рима – Наталія Гатуччо, із Латвії – Віктор Чернишук , із Мінська – Валерій Боянівський, із Стокгольма – Катерина Любка.

У списку кореспондентів Бі-Бі-Сі за межами України – кілька десятків журналістів, від Талліна до Токіо, які там навчаються чи працюють, однак не поривають із Україною, а їхні репортажі є суттєвою складовою радіопрограм української служби Бі-Бі-Сі.