Сайт ВВС Україна став доступнішим для російськомовних користувачів

ВВС Україна лого

BBC Україна завершила перезапуск сайту bbc.ua, додавши до нього розділ, де основні матеріали публікуються російською мовою. Це зробить контент ВВС Україна доступнішим для російськомовних користувачів.

Сайт bbc.ua пропонує користувачам новини, репортажі, статті, фотогалереї, а також аудіо- і відеоконтент.

Російськомовний розділ bbc.ua фокусується на новинах, які стосуються України, та на деяких міжнародних матеріалах.

Як і інші ключові українські вебсайти, сайт bbc.ua постачає контент двома мовами, якими спілкуються в країні.

Як вважає редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята, запуск російськомовного розділу обумовить подальше зростання кількості користувачів сайту. Вона впевнена, що контент цього розділу гарно сприйматиметься російськомовними користувачами, які цікавляться новинами та аналітичними матеріалами, що стосуються України.

Весь візуальний контент сайту наявний у розділах Відео і фото.

Розділ Спецпроекти містить редакційні ініціативи BBC Україна та ексклюзивні проекти. Розділ Україна містить новини та інформацію, що стосуються виключно України.

Розділ Школа журналістики ВВС поширює редакційні стандарти ВВС, що стосуються безпристрасного стилю і мови в репортажах для телебачення, радіо і онлайну.

Приділяючи особливу увагу інтерактивності, вебсайт заохочує аудиторію ділитися власними новинами через розділ Ваші новини, ваші фото.

Також ми запрошуємо наших користувачів приєднуватися до ВВС Україна через соціальні мережі.

На Форумі користувачі можуть висловлювати свої думки стосовно тем, висвітлюваних ВВС.

Ключовий контент ВВС Україна можна переглядати на мобільних телефонах.

Завдяки партнерству з ВВС Україна, провідні українські вебсайти можуть републікувати матеріали bbc.ua.

Незабаром на сайті з’явиться розділ Блоги. Серед них у мовному блозі, що його традиційно вів професор Олександр Пономарів, можна буде дізнатися багато цікавого про граматику і лексику української мови.

Image caption Сайт ВВС Україна - вже і російською мовою

ВВС Україна є частиною Всесвітньої служби ВВС, міжнародного мультимедійного мовника, що має широкий спектр мовних та регіональних служб, що виробляють контент для радіо, ТБ, онлайну та приладів з бездротовим Інтернет-доступом.

Щоб досягти своєї аудиторії, яка становить 166 мільйонів користувачів на тиждень по всьому світу (2011), Всесвітня служба ВВС використовує різні платформи, включно з короткими хвилями, АМ, FM, цифрові супутники та кабельні канали. Новинні сайти ВВС містять аудіо- та відеоконтент та пропонують можливості долучитися до дебатів у глобальному вимірі. Всесвітня служба ВВС пропонує свій багатомовний контент партнерським FM станціям по всьому світу і має багато програм партнерства, в рамках яких постачає контент для новинних вебсайтів, телеканалів, мобільних телефонів та інших бездротових приладів.

Загальна аудиторія ВВС по всьому світу за тиждень становить 225 мільйонів користувачів (2011), які відвідують міжнародні новинні ресурси, включно з Всесвітньою службою ВВС, телеканалом BBC World News та сайтом bbc.com/news.

Новини на цю ж тему