Партнерство з ВВС Україна

BBC World Service працює у форматах радіо, ТБ та інтернет. Це дозволяє ВВС пропонувати свій контент більш широкій аудиторії.

Копирайт изображения Korrespondent

Матеріали BBC Україна представлені на кількох інших українських інтернет-сайтах і порталах. Партнерство з цими медіаорганізаціями дозволяє нам познайомити з нашими матеріалами більшу аудиторію. Зараз наші матеріали і заголовки можна побачити на сайтах, перелічених нижче.

Копирайт изображения bigmir

BBC Україна прагне працювати з різними партнерами в України та світі, зацікавленими в якісному унікальному контенті та цінують довіру власної аудиторії.

Копирайт изображения TSN

Ми пропонуємо нашим партнерам наш контент у вигляді тексту, аудіо та відео на умовах дотримання певних вимог, які можна отримати, якщо ви напишете на адресу BBC.Ukrainian@bbc.co.uk (у темі листа вкажіть "Про партнерство").

Рекомендації щодо поширення программ ВВС, використання матеріалів та бренду може надати відділ маркетингу ВВС.

Інтернет-сайти

Копирайт изображения UNIAN

Корреспондент.net офіційно розпочав роботу 1 вересня 2000 року. Щодня Корреспондент.net пропонує своїм читачам повноцінну інформацію про найважливіші події, що відбуваються у вітчизняному і зарубіжному бізнесі, політиці, мистецтві, спорті, науці, сфері новітніх технологій.

Копирайт изображения ZIK

Новини на Bigmir) - Bigmir) net - найбільший в Україні інформаційно-розважальний портал.

Копирайт изображения Yandex

Сайт ТСН.ua був заснований у серпні 2008 року. 24 години на добу і 7 днів на тиждень ТСН.ua стежить за життям України та світу, публікує найважливіші та найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, економіки, політики, шоубізнесу та спорту.

Інформаційне агентство УНІАН працює на медіа-ринку України з 1993 року та є одним з найстаріших агентств України. Сайт агентства УНІАН входить до ТОП-10 найбільш відвідуваних новинних ресурсів українського Інтернету.

Копирайт изображения ukr.net

Інформаційне агентство "Західна інформаційна корпорація" працює з 14 липня 2004 року і разом з телеканалом ZIK у складі одноіменного медіахолдингу є лідером медіа-ринку Західної України.

Копирайт изображения META

Агрегатори новин

Яндекс.Новини — перша в Росії та Україні служба автоматичної обробки та систематизації новин. Служба оновлюється в режимі реального часу 7 днів на тиждень і 24 години на добу та неупереджено відображає інформаційну картину дня. Дані для обробки надходять від партнерів служби — провідних українських і зарубіжних ЗМІ.

UKR.net Розділ новини на найбільш відвідуваному порталі України з'явився в 2004 році. Наші редактори вручну сортують і обробляють новини з 1300 джерел щодоби для того щоб наші відвідувачі дізнавалися всі актуальні новини на порталі Укр.нет.

МетаНовини транслюють інформацію більше 1000 українських сайтів інформаційних агентств, газет, журналів, телекомпаній, інформаційних і тематичних сайтів