Що таке функція "Поділитись"?

Функція "Поділитись" дозволяє вам поділитися контентом з мобільної версії сайту з іншими користувачами через електронну пошту або соцмережі.

Що таке функція "Поділитись через електронну пошту"?

Ця функція дозволяє ділитися контентом з мобільної версії сайту через будь-яку електронну поштову скриньку, встановлену на вашому мобільному пристрої.

Як це працює?

Якщо ви хочете поділитися якоюсь сторінкою з мобільної версії сайту, натисніть на логотип електронної пошти, розташований у межах поля "Поділитись" унизу сторінки. Після цього на вашому мобільному пристрої відкриється електронна пошта, і ви матимете доступ до всіх ваших контактів та зможете відправити на будь-який із них повідомлення разом із посиланням на сторінку, якою хочете поділитися.

Чому ця функція у мене не працює?

Щоб мати можливість ділитися контентом через електронну пошту, ви маєте встановити відповідну електронну пошту на свій мобільний пристрій. Якщо ви не знаєте, як це зробити, подивіться інструкцію з використання свого мобільного.

Скільки це коштує?

Функція "Поділитись через електронну пошту" є безкоштовною для користувачів ВВС. Проте ваш інтернет-провайдер може знімати з вас плату за використаний обсяг даних. Якщо ви не знаєте свій інтернет-тариф, зверніться за інформацією до свого інтернет-провайдера.

Чи зберігає ВВС мої приватні дані?

Ні. Оскільки ви будете користуватися власною електронною скринькою, ВВС не матиме доступу до ваших приватних даних або повідомлень. Більше інформації про політику конфіденційності ВВС можна знайти у розділі "Конфіденційність".

Що таке функція "Поділитись через Facebook, Twitter або інші соцмережі"?

Ця функція дозволяє ділитися контентом з мобільної версії сайту через вашу сторінку на Facebook, стрічку у Twitter або інші соціальні мережі.

Як це працює?

Якщо ви хочете поділитися якоюсь сторінкою з мобільної версії сайту, натисніть на логотип Facebook або Twitter, розташований в межах поля "Поділитись" внизу сторінки. Вас буде переадресовано на вашу сторінку у Facebook, Twitter або в іншій соціальній мережі. До посилання на контент із сайту ви також зможете додати повідомлення. Якщо ви ділитеся контентом через Twitter або Google+, до посилання автоматично додається зображення з сайту.

Сторінка, якою ви поділилися, з’явиться на вашій стіні у Facebook, або у стрічці Twitter.

Чи отримує ВВС доступ до мого пароля та логіна у соцмережах?

Ні. Коли ви натискаєте на іконку соцмережі, ви переходите з мобільної версії нашого сайту на сторінку входу до соцмережі, а отже ВВС в жодному разі не матиме доступу до вашого логіна та пароля.

Чому сайт соцмережі більше не запитує мій логін та пароль, а я одразу переходжу на свою сторінку?

На деяких мобільних пристроях є функція збереження вашого логіна та пароля на Facebook та Twitter. Це означає, що вам не треба вводити свої дані кожного разу, коли ви хочете поділитись чимось у соцмережі.

Чи зберігає ВВС мої приватні дані?

Ні. Оскільки під час користування соцмережами ви переходите з сайту ВВС на ваш акаунт у соцмережі, ВВС не матиме доступу до вашого логіна та пароля чи до ваших повідомлень. Більше інформації про політику конфіденційності ВВС можна знайти у розділі "Конфіденційність".